Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

%100 Özgün İçerikli Makaleleriniz Özveriyle Yazılır. 10 Yıllık Tecrübeyle Sabittir.

biokayseri

Üye
Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
8
Tepki puanı
3
Golden Thread
0
Puanları
3
Özgün Makale Yazarlığı Geçmişi
indir (3).jpg


Web hayatına genç yaşta başlayarak webmasterlik ile tanışmadan önce gönüllü olarak forum sitelerinde yazarlık yazarak web alemine başlamış bulunmaktayım. Spor ve futbol kategorisine ait sektörlerde yer alan forum alanlarında moderatör, süper moderatör, tahminci ve yazar kimliği ile 5-6 sene boyunca görev aldım. Bu görev süresi boyunca Senior Member ( normal üye ) olarak başlayarak tamamen doğal bir şekilde ve yazdığım yazılar kalitesi ve araştırmacı kimliğimi ortaya çıkararak görev terfisi aldım. O zamandan bu yana araştırma ve yazarlığı severek yaptığımdan dolayı bir süre sonra bunu ücretli yazarlık olarak kurumsallaştırmaya başladım.

Hangi Kategorilerde Özgün Makale Yazıyorum ?
indir (4).jpg


Özgün makale web sitelerinizi, portallarınızı ve blog sayfalarınızı Google arama motoru karşısında çok iyi konuma getirmektedir. Arama yapan kullanıcılar içeriğinizin size ait olarak eklendiğinden dolayı sizleri tercih etme olasılığı yüksektir. Eklenen içerikleri görsellerle birlikte zenginleştirerek kullanıcı karşısına çıkarmanız içeriğin okunabilirliğini yükseltecektir. Spor, Futbol, Gündem, Gündelik Hayat, Ne Oldu, Ne zaman oldu, Nasıl olur, Hayat, Finans, Bahis, Webmaster, Wordpress, Genel Kültür, Sosyal Medya vs. gibi birçok konuda yeterli tecrübeye sahip olup, bilmediğim konularda yeterli araştırma yaparak gerekli öğrenimler sağlandıktan sonra yazım işlemi başarı ile sonuçlanmaktadır. Müşteri istekleri doğrultusunda düz yazı, haber içerikli yazı, semantik yazı, özgün site tanıtımı gibi çeşitli özgün makale hizmeti vermekteyim. Yaklaşık olarak 10 yıldan fazla süredir bu sektör içerisinde yer alarak 250 den fazla müşterim bulunmaktadır. Hemen her kategoride yazım yapabildiğimi dip not olarak düşebilirim.

Makale Yazarken Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler
indir (5).jpg


- Makaleleriniz tamamen özgün olduğuna, diğer bir tabir ile kontrol sorgulaması yapıldığında %100 Özgün olduğuna dikkat ediniz.
- Makale konusu seçerken güncel konulardan ele alarak gündemi takip ederek her hangi bir konudan başlangıç yapabilirsiniz. Güncel bilgiler okuyucunun her zaman dikkatini çekecektir.
- Yazdığınız yazılarda daha çok bilgi vermek odaklı yazımların olduğunda dikkat ediniz. Arama sonuçlarından gelen kullanıcılara istedikleri bilgiyi kısa sürede vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde aradığını bulmakta zorlanan ya da aradığını bulamayan kullanıcı sitenizden otomatik olarak geri çıkacaktır.
- Makalenin giriş bölümü ve sonuç bölümü önemli rol oynamaktadır. Bir yere girdiğinizde ve çıktığınızda aklınızda kalan şeyler illa ki olacaktır. Yazacağınız makalelerinde giriş ve çıkış bölümlerine konu içeriği ile ilgili anektotlar eklemeniz gerekir.
- Araştırma sonuçları raporları eklenerek bulgular konu içeriği ile desteklenmelidir. İstatistik tabloları veri içeriğinin matematiksel olarak karşılığı olmasından dolayı kullanıcı göze hitap eden renkleri daha çok sevecektir. Bu sayede içeriği okumadan önce konu içerisinde eklenmiş olan istatistik tabloları sayesinde konu içinde kaybolmadan istediği sorunun cevabını alarak daha sonra yeterli gelmemesi durumunda yazı içeriğinden faydalanacaktır.
- Yazıların içerisinde tartışma ve kaynaşma yaratacak alanlar eklemeniz gerekir. Yazdığını konu sizin kendi fikirlerinizi benimseyecek derecede olduğundan sizin için doğru olan bir başkası için yanlış olabilir. Bunu bulgularla destekleyerek bir tartışma ortamında belgelerle sunum yapmak herkes için faydalı olacaktır.
- Makale yazımı yapan ve makaleleri okuyanlara Editör ismi verilmektedir. Editörler ilk olarak konu başlığı ve giriş alanı ile ilgilenmektedirler. Çünkü en çok dikkat çeken alanlardan olduğunu yukarı maddede net olarak vurgulamıştır. Bu alanlara önem verdiğiniz taktirde doğru kitlelere ulaşmanız oldukça kolay hale gelecektir.
- Kaynakça veya Alıntı olan konuların alt kısmına kaynak belirtmekten korkmayın. Aksine ortaya attığınız iddiayı destekleyecek birimlerin isim ve adreslerini yazı altlarına eklediğiniz takdirde sorumluluk sizden çıkmış, kullanıcı gözünde güven kazanmış olursunuz.

Yukarıda maddeler halinde belirtilen düşünceler özgün makale yazmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken hususlardan başlıcalarıdır.

%100 Özgün Makale Yazımı Fiyatı Nedir ?
images.png


Çeşitli fiyat aralıklarında yazım yapan editörlerle karşılaşmanız mümkündür. Kimisi baştan savma sırf kelime sayısı dolsun diye karalar durur, kimisi okuyucuya taze ve güncel bilgi verebilmek için yazar durur. Bu yüzden kiminle çalışmanız gerektiğine sizler karar vermelisiniz. Özellikle referans sisteminden faydalanarak hizmet almadan önce yazılan yazıları kontrol etmek fayda sağlayacaktır. Fiyat listemiz şu şekildedir:

100 Kelimelik Özgün Makale Yazımı 2.5 TL
200 Kelimelik Özgün Makale Yazımı 5 TL
500 Kelimelik Özgün Makale Yazımı 12.5 TL

1000 Kelimelik Özgün Makale Yazımı 25 TL

Tamamen copyspace garantili ve %100 Organik özgün olarak yazım yapmaktayım. Örnek olarak bu yazımınız birer referans olabilir.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir ?

PTT - Denizbank - Finansbank - Teb Bankası - Ziraat Bank - Kriptopara - Papara - Kredi Kartı ( komisyon mukabilinde )

İletişim : Forum üzerinden PM aracılığıyla ya da (akdeniz38 et yandex nokta com) Mail adresinden ulaşabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst