Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

16 Mart 2020 Pazartesi Burç Yorumları

kutlu

Üye
Katılım
24 Ocak 2020
Mesajlar
10
Tepki puanı
0
Golden Thread
0
Puanları
1
Merhabalar, bütün burçlar için hazırlamış olduğum günlük burç yorumlarımı siz değerli forum üyelerine sunuyorum. İyi okumalar.

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

İnsanlar tarafından herhangi bir engellemeye maruz kalmayacaksınız. Yeni insanlar tanıma olasılığınız oldukça yüksek. Bu insanlarla tanışmanız bir anda olacak. Eğer dikkatli olursnaız edineceğiniz arkadaşlıklar uzun vadede size fayda sağlayabilir. Pazartesi günü işler yolunda gidecek gibi gözüküyor. Bütün sorunların üstesinden geleceksiniz. Olumlu bakış açınızla beraber pozitif bir gün geçireceksiniz. Yalnızca günlük sıkıntıların getirdiği stresi ardınıza bırakın.


Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)


İnsanlar bugün içerisinde yardımınıza oldukça ihtiyaç duyacak gibi gözüküyor. Sık sık yanınıza gelip sizlerden bir konu hakkında yardım istenebilir. Yapmanız gerekense sabırlı olup aradaki dengeyi sağlam bir şekilde kurabilmek. Hassasiyete önem göstermelisiniz. Fakat sizden sık sık yardım istenilmesi şımarmanıza sebebiyet vermesin. Bu durumu kendi çıkarlarınız için kullanmak yerine insanların kalbini kazanmak için kullanın. Bu sayede yeni arkadaşlıklar edinebilir ve manevi olarak büyük kazanımlar sağlayabilirsiniz. Boğa burcunu bugün oldukça yoğun bir gün bekliyor. Sabrınızı koruduğunuz takdirde karşılığını fazlasıyla alacağınız bir gün.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün sizi oldukça yoracak bir takım sıkıntılar baş gösterecek. Arkanızdan iş çevrilme olasılığı yüksek. Bununla beraber sizi sadece o ortamda bulunması bile rahatsız eden insanlar bulunuyor olabilir. Fakat siz bu tür sıkıntıları umursamadığınız ve ilgilenmediğiniz sürece sizi kimse üzemeyecek. O yüzden dikkatli olun ve karşılıkta bulunmayın.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Yaşamınızda adı konulmayan belirsiz durumlar var ise bu durumlara bir isim koymak ve düzeni sağlamak adına oldukça müsait bir gündesiniz. Herhangi bir engelin bulunmayacağı bu gün de insanlarla olan iletişiminiz oldukça pozitif ve başarılı geçecek. Sizin söylediklerinize kulak verecekler ve kendinizi değerli hissedeceksiniz. İnsanların size saygıda kusur etmeyeceği bir gün olacak. Adını koyacağınız ve düzene sokacağınız durumlarla ilgilenmelisiniz. Oldukça özgüvenli olacağınız bir gün ile beraber aşırıya kaçmamanızı öneririz.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Bugün yaşadığınız sorunları çözme konusunda oldukça sıkıntı yaşayacağınız gibi gözüküyor. Normalde kullandığınız sorun çözme metodları bugün için geçerli değil. Bu metodlar işe yaramıyor aksine daha da çok başınızı derde sokuyor. Bugün bir değişiklik yapmalı ve kendi metodlarınızı bir kenara bırakıp yeni yollar denemelisiniz. Böylelikle bugünü size zehir edebilecek sıkıntıları gün geçmeden çözüme kavuşturup huzura erebilirsiniz.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Enerjinizi yönlendirme konusunda sıkıntılar yaşıyor gibisiniz. Normalde enerjinizi dışarıya dönük bir şekilde yönlendiriyorsunuz fakat bugün bunun tam tersini yapmanız sizin için daha iyi olacak. Olabilecek her türlü fiziksel ve zihinsel hasar verebilecek kavgalar, patlamalar, şiddet içeren her türlü eylemden uzak durmalısınız. Bunlar size faydadan ziyade fazlasıyla zarar verecektir. Enerjizini doğru yönlendirdiğiniz takdirde hem kendinizi daha fazla dinleyebilecek hem de insanlarla olan iletişimlerinizde daha sağ duyulu davranabileceksiniz. Huzura ermenizin en önemli şartlarından biri de anlayışlı davranmanızdır. Anlayışlı olursanız günün sonunda kârlı olan taraf siz olacaksınız.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Uzun bir zamandır işler istediğiniz gibi tıkırındaydı fakat adını koyamadığınız bir durum veya bir kişi bu duruma engel olmakta. Bu engelden kurtulabilmek için kendinizi olabildiğince zorlamalı ve bir kaçış yolu aramalısınız. Bunun için gerekli olabilecek her şeyi hesap etmelisiniz. Enerjinizi iyi değerlendirmeniz gerekiyor. İnsanların vakit kaybı yaratmasına müsade etmemeli ve kendi yolunuzdan ilerlemelisiniz. Gösterecek tek bir saniye dahi insiyatifiniz yok. Sorunlarınızın çözümü için tek bir tarafa odaklanmanız gerekiyor. Terazileri bugün oldukça yoğun bir gün beklemektedir. Tavsiyemiz bugün biraz daha kendilerini düşünmeleri yönünde olacaktır.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Henüz kısa bir zamandır içinizi kıpır kıpır eden o enerjiyi doğru bir şekilde kullanmak için oldukça uygun bir zaman dilimindesiniz. Yeni tecrübeler, yeni heyecanlar yaşamanız için aynı anda birden fazla olaya odaklanmamalısınız. Hepsi ile zamanı geldiğinde bireysel olarak tek tek ilgilenmelisiniz. Bu enerjiyi ne kadar iyi değerlendirirseniz bunun karşılığını hem bugün hem de ileride fazlasıyla alacaksınız. Buna dikkat etmezseniz yeni felaketlere yelken açabilirsiniz. Akrep burcunun enerjisini dikkatli kullanması gerekiyor. Güzellik de kötülük de yapacağı işlere bağlı. Dolayısıyla her şey size bağlı.

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Pazartesi başarı anlamında kendinizden çok fazla şey beklemeyin. Fakat yine de karamsarlığa düşüp kendinizi koy vermemelisiniz. Elinizden geldiği kadarıyla mücadeleye devam etmeli, pes etmeyi aklınızdan dahi geçirmemelisiniz. Bütün bu azmin ve hırsın sonunda kazanan tarafın siz olması kaçınılmaz. Çözümcü yaklaşarak hem arkadaşlarınızla hem de sevgiliniz veya eşinizle yaşadığınız sıkıntıları çözebilirsiniz. Bu sorunlar karşısında telkinli ve sabırlı olmalı, nasıl çözebiliriz sorusunu birbirinize sorarak akılcı bir mantıkla olaya yaklaşmalısınız.

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Çalıştığınız yerde yönetim becerinizi kullanma vakti geldi. Fakat bunu yaparken insanların fikirlerine ve konu ile alakalı düşüncelerin de kulak vererek daha fazla başarı yakalamanız mümkün. Özgüveninizin oldukça yüksek olacağı bir güne benziyor. Bunu lehinize kullanın. İnsanlar sizinle bir arada olmaktan büyük keyif alacaklar. Kendinizi çok iyi hissettiğiniz için başka insanların sıkıntılarıyla ilgilenebilecek durumda olacaksınız. Fakat çöpe atılmaması gereken bir konu var ki o da sizin sağlıksız hal ve hareketleriniz. Bunları dikkate alıp hayatınızı ona göre idame ettirmelisiniz.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Her ne kadar dünya virüsten kasıp kavrulsa da sizin sağlığınız oldukça iyi durumda. Kendinizi iyi hissediyorsunuz ve bu anı iyi değerlendirmelisiniz. Bir süredir aklınızda olan fikirleri, buluşmaları ve daha birçok şeyi hayata geçirme vaktiniz geldi. Fikirlerinize destek veren ve sizinle beraber ilerleyecek insanlarla tanışacaksınız. Bununla beraber başarının, azmin ve hırsın yoğun olduğu bir gün geçireceksiniz. Bugün uzun vadede elde edeceğiniz başarıların tohumlarını ekmeniz içten bile değil.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Kendinizden emin olmakla beraber bir süredir istediğiniz bir takım şeyleri elde etme konusunda oldukça önemli adımlar atacaksınız. Gerekli cesarete sahip olduğunuz takdirde size ait olan fikirleri hayata geçirebileceksiniz. Fiziksel ve ruh sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek bu kararla beraber bütün her şey sizin lehinize olacak. Eğer gerekli dikkati gösterirseniz uzun vadede olumlu bir gelişme sizi bekliyor. Siz yeter ki hedeflerinize sıkıca bağlanın ve onları aksatmayın.
 

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Paylaşım için teşekkürler. Acaba burçlar her sene yenileniyor mu yoksa her sene aynı burçlar mı yayınlanıyorlar. Bi ara burçların nerden çıktığını ve nasıl değiştiğini araştırıp burda yazacağım. Teşekkürler paylaşım için.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst