Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

2020 Çukurova Rock Festivali İptal Oldu Mu?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Çukurova Rock Festivali her sene daha sağlam bir sahne programı ve daha fazla katılımcıyla bir araya gelmeye devam ediyor. 2020 yılı için planlanan etkinlik planı ise aşağıda yer almakta. Bilet satışlarının hala devam ettiği festival 16 Nisan günü başlayarak 19 Nisan günü son konserlerle toplam 4 gün sürüyor. Bacardi Birbiçer Tesisleri’nde düzenlenecek olan organizasyonla alakalı henüz bir iptal bilgisi bulunmuyor.

Ancak ülkemizin şu zor süreci devam etmesi halinde kaçınılmaz son ile konserin iptal ya da ertelenmesi ihtimaller arasında yer alıyor. Henüz daha konseri yaklaşık bir ay olması nedeniyle açıklama yapılmamış olsa da virüse karşı bu savaşımızın daha uzun süreceği görüşünde olduğum iptal olacağını düşünüyorum. Tabi inşallah daha kısa sürede virüsten kurtulur ve özgürlüğümüzü sağlık için kısıtladığımız şu dönemin içerisinden çıkarız.

çukurova rock festivali.jpg
 

ruzgar 

Yönetim
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
13 Ocak 2020
Mesajlar
168
Tepki puanı
5
Golden Thread
4
Puanları
18
Kadro efsaneymiş. İnşallah iptal olmaz ve o zamana kadar problemler giderilir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst