Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Açıköğretim 2020 Bahar Kayıtları Uzatıldı Mı?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
AÖF’den tüm kullanıcılara gelen mesaj ile kayıt yenileme işlemini yapmayanlar için bir fırsat doğdu. Normal de biten kayıt tarihi bu 6 Mart tarihine kadar uzatıldı. Hemen AÖF sistemine girerek sorgulama yapıp gerekli kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bahar kayıt yenileme için öncelikle ders ekleme işlemini gerçekleştirmeniz gerek. Sonrasında isterseniz Ziraat bankalarından ödeme yapabilir yada direkt online ödeme imkanıyla kart bilgilerinizi kullanarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt yenileme sonrasında AÖF uygulamasını indirerek ders takibinizi gerçekleştirip sınavlardan en iyi notu alma konusunda destek almanız mümkün. AÖF çalışan ama eğitime devam etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst