Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Adana Çukurova Üniversitesi Nasıl Bir Yer?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Adana haberlerde ya da internette olduğu gibi bir yer değil, sakin olun. İstediğiniz bölüm Çukurova Üniversitesi’nde varsa eğer şüphesiz yazabilirsiniz. Bende bir Adanalıyım ve Çukurova Üniversitesi’nden mezun olmuş biri olarak geldiğinize iyi ki diyeceğiniz bir şehri işaretleyeceğinize emin olun.

Konum olarak gölün kenarında yer alan fakülte içerisinde birçok ihtiyacınızı karşılayacak yerler bulunuyor. Hatta en son merkeze mini AVM tarzı bir bölüm yapılıyordu. Açıkçası şu an ki durumunu bilmiyorum. Hala orada okuyan arkadaşların yazsa bilgi amaçlı iyi olur. Fakülteden istediğiniz her yere gidecek dolmuş bulunuyor. Hemen içerisinde üniversitenin hastanesi ve yakın mesafede de şehir hastanesi bulunuyor.

Ekonomi olarak da rahatça yaşayabileceğiniz şehir. Tabi bu sizin de harcamanıza bağlı ama normal şartlar altında çok iyi bir şekilde yaşamanız mümkün. İnsanları konusunda da rahat edeceğiniz şehrimiz haberlerde ki gibi değil.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst