Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Akvaryum Elastik Hava Taşı Resun Elastik Hava Taşı 75 Cm Ac-75

ruzgar 

Yönetim
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
13 Ocak 2020
Mesajlar
168
Tepki puanı
5
Golden Thread
4
Puanları
18
Eskiden hava taşları düzdü. Sonra elastikler çıktı. Elastik hava taşlarının kurulumu biraz zor. Yılan gibi hemen yamuluyor. Tahmin edildiği kadar kolay kurulumu yok fakat eski kocaman düz yeşil renkli hava taşlarına göre gayet mantıklı bir alternatif. Bu hava taşlarından 4-5 defa satın aldım. Plastikleri kolay kırılıyor ve en önemli özelliği yüksek basınç istiyorlar. Eheimle hava püskürtme hayalleri kuruyorsanız biraz daha düşünün derim. Eğer pipoyla aynı çıkıştan kullanacaksanız mutlaka hava ayarı gerekecek. Aparatınız yoksa hortumu uygun miktarda sıkıştırarak da ayar yapabilirsiniz.

Elastik hava taşlarını gizlemenin en kolay yolu taşlar. Kum altında maalesef durmuyorlar. Vantuzlarla bir süre sabit tutabilirsiniz.

1588294837480.png 20200501_040116.jpg
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst