Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Alan Adı Uzantılı Mail Adresi Açma Nasıl Yapılıyor?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
@gmail.com @hotmail.com gibi hazır uzantılar yerine kendinize ait özel bir mail adresi istiyorsanız öncelikle bir alan adına sahip olmanız gerekli. Özellikle şirketler sahip oldukları sitelerin uzantıları ile mail adresi açmaları gerekli. Profesyonellik adına bu konuya dikkat etmeniz önemli.

Sahip olduğunuz alan adının hosting yönetimi üzerinden ücretsiz olarak ad@isim.com olarak bir mail adresi edinebilirsiniz. Ama bu mail adresler gerekli ayarlamaları yapmanız halinde gmail, yandex gibi platformlar üzerinden de kontrol edilebilmekte. Gmail bir zamanlar bu konuda en iyi olmaktaydı ancak ücretli olmasından sonra Yandex’e ilgi daha fazla arttı.

Kurum Yandex olarak verilen bu hizmet şu an Connect Yandex olarak görülmekte. Kendinize normal bir Yandex uzantılı ana hesap açtıktan sonra buraya tüm sitelerinizi tanımlayarak maillerinizin kontrolünü gerçekleştirmeniz mümkün. Herhangi bir ücret olmadığı gibi Yandex alt yapısı kullanım gerçekleştirebilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst