Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

AÖF Sınavları Ertelendi Mi? Ne Zaman Yapılacak?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Dünyayı saran Korona virüsü kaçınılmaz son olarak ülkemize de giriş yaptı ve ciddi oranda yükselişe devam ediyor. Buna bağlı olarak bakanlıklar tarafından farklı önlemler alınmaya devam ederken ÖSYM’de birçok sınavı ertelemişti. Ancak AÖF tarafından bu konuda herhangi bir açıklama henüz yayınlanmadı.

Normal şartlar altında 18 ile 19 Nisan tarihinde yapılacak olan sınavın ertelenmesi muhtemel görünüyor. Dezenfekte veya çok sıkı maska gibi farklı önlemler alınsa da birçok kişinin sınava katılım göstermesi zor. Ki şu anda ilköğretim ve üniversite olmak üzere diğer tüm eğitim birimlerinde alınan ara kararına bağlı olarak AÖF’de de mutlak bir erteleme gerçekleşmesi bekleniyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst