Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Aslı Enver Arkadaş Listesinden Hadiseyi Çıkardı

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Sevgililer günü nedeni ile yakın takibe alınan ünlülerden Aslı Enver radara yakalandı. Arkadaş listesinde düzenleme yapan isim 200 kişiyi listesinden sildi. Silinen isimler arasında Hadise de vardı.

3 yıl civarı aşklarıyla magazinde övgü alan Aslı Enver ve Murat Boz aşkı ilişki devam ederken de Hadiseli birçok soru almıştı. Aslı Enver bu sorularla alakalı Hadise’nin iyi bir arkadaş olduğunu belirterek Murat Boz ve Hadise yakınlığından rahatsız olmadığını söylemişti.

Arkadaşları arasından çıkarılması sonrasında Hadise durumla alakalı Kişilerin kedi tercihi ettiğini söyleyerek sorun etmediğini açıkladı. İnstagram da kendisinin de kimseyi takip etmediğini de belitti.

Aslı Enver temizlik sırasında Hadise’yi sildi ama Murat Boz ile karşılıklı takibe devam etmekte. Çift ayrıldıktan sonra başkalarıyla yeni bir aşka başlamadı. Aralarında en büyük sorun olarak görülen Hadise ise Kaan Yıldırım’la olan ilişkisine devam etmekte.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst