What's new

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim

Bize yazın

Tips
Tips

At Kuyruğu Saç Modelleri

ruzgar 

Yönetim
Staff member
T.C Onaylı
Joined
Jan 13, 2020
Messages
170
Reaction score
5
Golden Thread
4
Points
18
At Kuyruğu Saç Modelleri

Tüm bayanlar klasik güzel bir at kuyruğunu seçer. At kuyruğu bayanlarımıza ayrı bir cazibe kattığı için bayanlarımız tarafından en çok tercih edilen modeller arasında gelir. Hem rahatlığı hem de kolaylığından dolayı bir o kadarda şık duran bir saç modeli olduğu için hiçbir zaman popülerliğini kaybetmeyeceği görünüyor. Hem gece hem gündüz, spor hem de abiye kıyafetlerinizde yapabileceğiniz birbirinden farklı ve güzel at kuyruğu saç modellerini kullanarak kıyafetlerinize farklılıkta yaratabilirsiniz. At kuyruğu saç modelleri ;

1)Saçlarınızı düzleştirerek top top bir at kuyruğu yapmak istiyorsanız; ilk önle saçarlınız maşa yardımı ile düzleştirdikten sonra en tepede alacağınız bir miktar saçınızı küçük bir saç lastiği ile topladıktan sonra, lastiğin gözükmesi için saçlarınızdan bir kısmı alarak lastiğin etrafına dolayınız. Bu işlem saçlarınızın bitimine kadar devam ettikten sonra ortaya harika bir saç modeli çıkıyor.2)Eğer şık bir davete ve özel bir geceye davetli iseniz, düşük dalgalı at kuyruğu saç modelini seçerek saçlarınızın uzun süre dayanıklı ve etkileyici olmasını sağlayabilirsiniz.3) Orta uzunlukta bir saç kesimine sahip iseniz, yandan ya da ortadan ayrılmış sımsıkı düşük saç modelini seçerek güzel yüz hatlarınızı böylelikle ortaya çıkartabilirsiniz. Sıkı düşük saç modeli hem sizi olduğundan daha seksi hem de vahşi gösterebilir.4)Vazgeçilmez saç modellerinden olan örgüler düşük ya da tepeden sıkı toplanan saç modelleri de bayanlarımıza en iyi yakışan modeller arasında yerini almaktadır. Bu kullanım görselliğinize havalık ve rahat bir tarz yaratmanızı sağlıyor. Sıradanlıktan uzaklaşan bir saç modeli olduğu için şık gecelerinizde de uygulayabilirsiniz.5)Sade ve şık bir at kuyruğu her zaman seçimim olacaktır diyorsanız, tek yapmanız saçlarınızın elektriklenmesin diye fön çekin ilk etapta. Daha sonra saçlarınızı tarayarak tepenizde sıkı bir şekilde toka yardı ile bağlayınız. Tokanızın gözükmemesi için saçlarınızdan küçük bir kısmını etrafına dolamayı unutmayınız. İsterseniz at kuyruğunuzun ucuna kalın dalgalar vererek modelinizi biraz daha farklılaştırabilirsiniz.
 
Last edited:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Top