Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Avm Standı Açarak Para Kazanmak ve Maliyetler

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Avmlerde stant kurmak ve bu stantlarda nasıl bir hizmet vereceğiniz tamamen sizin uğraşınız veya ilgili olduğunuz merak duyduğunuz alanlardan olabilir. Bir zamanlar ben de alışveriş merkezinde stant açmak için araştırmalar yapmış birisi olarak bu konuya bir nevi hakim sayılırım.


Vaktiyle Carrefoursa AVM’de bir stant açarak gelir elde etmeyi düşündüm. Sonra biraz internetten araştırma yaptım biraz da alışveriş merkezinin içerisinde bulunan stant açmış insanlar ile konuşma fırsatım oldu. Sanıldığı kadar kolay olmayacak bir iş olsa da kazancının yüksek olması ve müşteri potansiyelinin hep zirvede olması açısından tercih edilebilen karlı iş fikirleri arasında yer alabilir. Kiralarının çok pahalı olması sizin gözünüzü korkutmasın ne var ki yapacağınız işin büyüklüğüne göre bazen bir günlük kazancınız bir aylık kira paranızı karşılayabilir. Peki, AVM’lerde ne tür stant açmak daha karlı?


Avm’lerde En Çok Kazandıran Stantlar


Genel anlamda insanların alışveriş yapmak için geldikleri AVM’lerde şeker stantları özellikle çocuklu aileler için tercih noktalarından olmaktadır. Çocuklarını kırmayan aileler buralardan jelibon ve şeker çeşitlerini alarak ya da çocuklarını sevindirerek alışveriş yapmaktadır. Dolayısıyla AVM’de şeker standı açmak karlı iş fırsatları arasındadır. Bunun dışında çiğköfte bayiliği veren firmalar ile. Bu da iyi kazanç sağlayacak işler arasında yer almaktadır. Bunun da dışında daha farklı olarak 3d standı da iyi kazanç sağlayabilir. Tercih tamamen size kalmış.


Avm Standı Açmak Ve Maliyeti


Evet, işin para kısmına gelelim şimdi de. Vereceğim fiyat aralıkları ortalama değerlerdir. Avm’lerin konumuna ve müşteri portföyüne göre fiyatlar doğru orantılı olarak artmakta veya azalmaktadır. Lakin orta seviyeli bir alışveriş merkezinde stant kirası olarak lanse edilen fiyat 20 bin TL civarındadır. Bilindiği gibi alışveriş merkezlerinde kiralar dolar bazlı alınır. Bu sebepten dolayı kur farkı da her geçen dakika değişiklik göstermektedir. Bu işe karar verirseniz alışveriş merkezinin müdürü ile konuşmanız gerekmektedir. O size bu konuda yardımcı olacaktır. En karlı işler sizinle olsun diyelim…
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst