Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Balgam Sökücü İlaç : Erdostin

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Balgam ilaçları sizin balgam çıkarmamanız için değil tam aksine daha iyi sökmeniz için gereklidir. Erdostin de bu konuda yardımcı bir ilaçtır. Balgam söktürücü olarak kullanacağınız erdostin biriken balgamınızı sökmenize yardımcı olmak için yumuşamasını sağlar. Var olan biriken balgamı temizledikten sonra da tekrar oluşmasını engeller.

Balgam sökücü olarak kullanımının yanı sıra akciğer rahatsızlığı bulunan kişilere ek tedavi olarak da verilebiliyor. Tabi ki sadece ilacı kullanmak değil sizin de bu alan da su tüketiminize dikkat etmeniz lazım. Olabildiğince sık ve fazla su tüketmeniz gerek.

Doktor kontrolünde alınması gereken ilaç en fazla 10 günlük bir tedavi sürecinde kullanılıyor. Günlük dozu da en fazla 2 adettir. Tabi bu doktorunuz tarafından belirtilmekte.

Doktorunuzun verdiği ilaç listesine çıkmamanız önemlidir. Örneğin Erdostin ile birlikte öksürük şurubunun kullanılmaması gerekmekte. Aksi taktir de ilacın var olan etkisine izin vermeyerek asıl tedavinizi gerçekleştiremezsiniz.

Karın ağrısı, baş ağrısı ve halsizlik ilacın yan etkileri arasında görülebilmekte.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst