Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Balık bulucu cihaz kullanımı

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Tekne ile balık tutma merakınız varsa işin biraz kurnazlığına kaçarak balık bulucu cihazlar kullanabilirsiniz. 1000 lira gibi bir miktarlardan başlayan bu cihazlar aracılığıyla tekneyi durduracağınız yeri doğru seçmeniz mümkün. Keyif olarak geldiğiniz bu balık avını sonucu bereketli bir hale getirebilirsiniz.

Balık bulucu cihazı kullanımında öncelik ekranı doğru şekilde okumanız. Farklı büyüklükte balıkların hangi derinlikte olduğunu ve sürü mü diye diğer detayları iyi bir şekilde çözümlemiş olmanız önemli. En önemlisi zemin ile alakalı fiziksel detayları da biliyor olmanız gerekli. Kullanacağınız cihazın direkt kendi kullanım kılavuzu aracılığıyla bu detaylara ulaşmanız önemli.

Deeper bu konuda en profesyonel cihaz markalarından biri olmakta. Kendi sitesinde Türkçe olarak da fazlasıyla detay bir kullanım metni bulunuyor. Alacağınız cihazın detaylı kullanımını öğrenmeniz de cihaz kadar önemli. Deeper sitesine girerek metinleri okuyarak aklınızda bir şeyler oluşmasını sağlayabilirsiniz. Açıkçası benim balık bulucu kullanma şansım olmadı. İşi o kadar ileri götürmedim. Ya tutarsa diyerek eve eli genelde boş giden biri olarak ihtiyaç durmadım. Fakat tekneniz varsa mantıklı tercih edilir bir durum olabilir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst