Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Battlefield 5’de Kendi Tankınızı Özelleştirebilirsiniz

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Battlefield serisini en başından oynayan eski nesil burada mı bilmiyorum ama oyun her yaştan kişinin oynayacağı kalitede kendini daha geliştirerek oyuncu karşısında. Battlefield 5 oyunun şu an son serisi olarak oyuncu karşısında. Yakın zamanda gelecek olan 6.2 güncellemesiyle alakalı bazı bilgiler paylaşıldı.

4 Mart tarihinde yayınlanacak olan versiyonda kullanıcılar artık tanklarını özelleştirebilecek. Düzenleme sırasında 37 farklı tank çeşidi sunulmakta. Araba yarışı oyunlarında ki modifiye tipi gibi boya ayrı, şasi ayrı, top yada palet gücü ayrı olacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde kazandığınız para birimiyle bu kişileştirme işlemini yapabilirsiniz. Şu an ilk versiyonu olarak gelecek olan güncellemeyle alakalı ilerleyen zamanlarda farklı yenilikler gelmesi planlanıyor. Oyuncular 4 Mart ile 24 Mart arasında bu güncellemeyi gerçekleştirerek tanklarını ücretsiz olarak yenilemeye başlayabilir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst