Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Beni Seviyor mu?

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Birçok kadın ve erkek hoşlandığı kişinin onu sevip sevmediğini merak eder. Üzgünüm, bunu tam anlamıyla bilmenin bir yolu mevcut değil. Lakin biri için ‘benim yanımda mutlu ve huzurlu mu? Benden hoşlanıyor mu?’ gibi sorunların varsa bu makale sorularına cevap bulmak için hazırlandı. Biz hazırız sende hazırsan haydi başlayalım!


  1. Sana nasıl baktığına dikkat etmelisin.

Seven veya hoşlanan bir erkek onun için özel olan bu kadını sürekli görmek ister. Bunun için yanında olmasına gerek yok seni uzaktan da izleyebilir. Ancak onunla yüz yüze geldikçe bakışlarına dikkat et. Eğer senden hoşlanıyorsa onu aniden sana bakarken yakalayabilirsin.


  • Senin yanında kendini özgür hissediyor ve kendi gibi davranıyor mu?

Sevgi insanı doğal yapar. Eğer senin yanında başka insanlarla olduğundan daha farklı bir hal alıyorsa bu senden hoşlandığını gösterir. Toplum içerisinde ciddi bir tavır sergilerken senin yanına geldiğinde daha sevecen ve sersem bir hal alıyorsa seni seviyor demektir. Seninle beraber saçmalıyor veya sana derin duygu ve düşüncelerini açıkça ifade ediyorsa seni seviyor demektir.


  • Seninle aynı duyguları paylaşıyor mu?

Senin canın sıkkınken senin duygu durumundan etkileniyor ve senin üzülmen onu da etkiliyorsa seni seviyor demektir. Senin üzgün olman seni seven kişiyi de üzecektir. Bu senin gibi düşünüp seninle aynı duyguları yakalayabildiği anlamına gelir.


  • Sana kendini ifade edişine dikkat etmelisin.

İnsanlar sevdiklerine kendileri ile ilgili özel bilgileri verme eğilimindedir. Seninle konuşurken kendisini, geçmişini, duygusal yönlerini, korkularını ve gelecek planlarını anlatıyorsa seni seviyordur. Kimi zaman gelecek planları içerisine dolaylı yoldan seni dahil ederek anlatımlarda bulunabilir. Bunlara dikkat edersen seni sevdiğini anlayabilirsin.


  • Seni düşünüyor mu?

Erkekler hoşlandıkları kişi ile sürekli konuşmak, onu görmek ve duymak ister. Bunları hissettiği zaman sana mesaj atıyor, e-posta gönderiyor ve arama yapıyorsa senden hoşlanıyordur. Aklından geçiyorsunuz ve sizi özlüyordur. Eğer iş seyahatine çıkıyor veya arkadaşları ile tatile gidiyorsa ve o süre boyunca size herhangi bir şekilde dönüş yapmıyorsa bu sizden hoşlanmadığı anlamına gelir.


  • Seni gerçekten dinliyor mu?

Senin konuşma tarzın ve ifadelerin onun için önemli ise seni mutlaka dinleyecektir. Seni onaylıyor ve konular hakkında sorular soruyorsa bu sizi önemsediğini gösterir. Eğer konuşmanı bölüyor ya da senin konudaki görüşünü duymandan ve önemsemeden kendi fikrini öne sürüyorsa senden hoşlanmıyordur.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst