Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Bir Alan Adı En Fazla Kaç Karakter Olmalı

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
SEO açısından alan adı seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken bazı öneriler var ancak bunlar asında yer alan anahtar kelime içeriği konusuna çok takılmamanızı öneririm. Anahtar kelime olacak diyerekten anlamsız alan adı yerine akılda kalıcı marka kalitesinde bir isim bulup kurulum sonrasında SEO planınızı buna göre gerçekleştirmeniz emin olun daha yararlı olacaktır.

Tabi ki eğer mümkünse anahtar kelime içermesi yarar sağlayacaktır. Tabi bunu seçerken karakter sınırlamasına dikkat edin. 15 karakterden uzun alan adları çok tercih edilmemelidir. Hem oldukça uzun olduğundan kalıcılığı olmaz hem SEO çalışmalarınızda engel oluşturulabilir. Önemli olan akılda kalıcı ve marka kalitesine ulaşacak bir isim bulmanız.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst