Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Bitmiş İlişkinin Etkisinden Nasıl Kurtulurum?

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Bitmiş İlişkinin Etkisinden Nasıl Kurtulurum?

Bitmiş bir ilişkinin etkisinden kurtulmak zaman gereken ve unutmak için mücadele gerektirir. Güzel başlayıp kötü biten bütün ilişkiler gibi bu da bitti deyip kendini üzmek ve bu kötü duruma takılıp kalmamak gerekir bir an önce toparlamamız gerekir. Kimse sizden değerli değildir kendinizi üzdüğünüzle kalırsınız. İlişki uzmanları bitmiş bir ilişkinin etkisinden biran önce kurtulmanız için öneriler sunmuşlardır. Bu önerileri uygulayıp biran önce eski hayat satan standardınıza yardımcı olacak öneriler.

Bitmiş ilişkinin etkisinden kurtulmak,

1.ilişkinizin bitiğine kendinizi inandırın sakın barışırım o bensiz yapamaz gibi senaryolar kurmayın.

2.Ona ait olan her varsa ortadan kaldırın. Telefon numaranızı değiştirmekle başlayın, telefonda ikinize ait ya da yalnız onun resimlerini silin, mesajları silin, size aldığı hediyeleri kaldırın görmeyeceğiniz bir yere saklayın.

3.Sosyal hayattan kopmayın, arkadaşlarınızla dertleşin dertler paylaşıldıkça azalır ve sizi rahatlatır anlattıklarınız.

4.Aileniz biliyorsa ilişkinizi ailenize bitiğini anlatın en büyük destekçiniz aileniz olacaktır. Bu zor günleri atlatmanızda yardımları oldukça önemlidir.

5.Yalnız yapmaktan hoşlandığınız şeyleri yapın.

6.Bir tatil size çok iyi gelecektir.

7.Yeni bir ilişkiyi sakın düşünmeyin bu size zarar verecektir. İlk önce unutmak onu kalbiniz de kafanızdan atıktan sonra daha doğru kararlar vereceksiniz.

8. Onunla karşılayacağınız yerlere gitmeyin.

9.Yürüyüş yapın, yürüyüşler ruh sağlığı için oldukça önemlidir. Çocukları sevin onlarla oyun oynayın çocukların dünyasına girmeye çalışın sizi rahatlatacaktır.

10.Yeni bir hobi edinin kendinize.

11. Kendinizi suçlamayın yapılan en büyük hatalardan biri ilişki bitikten sonra kişinin kendini suçlamasıdır. Bunu sakın yapmayın bitmesi gerekiyordu ve o sizi hak etmiyordu hakkınızda hayırlısı buymuş diye düşünün.

12.Yalnızlığın güzel taraflarını görün ilişkiniz varken yapamadığınız kısıtlandığınız ama yapmayı çok istediğiniz şeyleri yapın. İlk günler zor olacaktır ama siz üstesinden geleceksiniz kendinize bir yol çizin sadece.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst