Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Call of Duty Mobil Oyunda Liderler Arasında

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
COD serisini yakından takip eden biri olarak gözümde canlanır mazi diye başlamak istiyorum. Call of Duty serisinin ilk 3’nü bitirmiş biri olarak 4 yayınlandığında heyecan doruktaydı. Ancak yeterli donanıma sahip olmaması benim gibi sıkı COD’cular için büyük hüsrandı. O zamanlar bilgisayarda yeterli donanıma sahip olmadığımız oyunun çok daha iyi grafiklere sahip versiyonu mobil olarak akıllı telefonlarımızda.

2003 yılında Windows platformu olarak ilk oyununu çıkaran Call Of Duty sonrasında tüm platformlara tek tek atıldı. Son olarak 2019 yılının Ekim ayında mobil olarak da oyuncuların karşısına geldi. PUBG çılgınlığını dizginleyen oyun diyebiliriz. Birçok PUBG oyuncusu COD Mobile geçiş yaptı. Özellikle eski COD’cular çıkacağı günü dahi beklemekteydi.

Oyunların çıktığı versiyonları tek tek incelemek şu an için çok mantıklı gelmiyor. Ancak mobil versiyonu hakkında bilgi verecek olursa savaş oyunu severlerin vazgeçemeyeceği bir tat olmakta. Bağımlısı olacağınız kalitedeki bu oyun çok fazla zamanınızı alabilir. Kendinizi dizginlemeyi unutmayın.

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst