Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu – Salonda İzleyiciyi Duygulandıran Film

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Müslüm filminde yaşadığım duyguyu çok keyifli bir film izlememi sağlamıştı. Keyif sadece gülmek değil filmin tadını hissederek salondan çıkarken o yapımın kalitesini hissedebilmektir. Müslüm de yaşadığım ve milyonlara yaşatan duygu gene aynı yapımcının elinden çıkan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” izleyicisinden tam puan aldı.

Ülkemizin en kötü zamanlarında Cep Herkülü olarak o zamanın nüfusuyla 55 milyonu tek yürek yaparak Naim Süleymanoğlu herkesi birlik olmasına destek oldu. 151 cm boyuyla dünyanın en güçlü adamı aynı zamanda kendi ağırlığının 3 katını kaldıran tek insan olarak rekor kıran ve daha bir çok rekorlara sahip Naim Süleymanoğlu tüylerinizi diken eden sahneleriyle mutlaka izlemeniz gereken yapımlar arasında.

Senaryosu Barış Pirhasan ve yönetmenliğini Özer Feyizoğlu’nun yaptığı biyografi filmiyle milli duygularınızın kabaracağına eminim.

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst