Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Chrome İçin Güvenlik Güncellemesi Yayınlandı

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Google bu aralar güvenlik açısında köklü güncellemeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Gmail de yapılan düzenlemeler sonrasında Chrome için de bir güncelleme geleceği bildirildi. Var olan güvenlik açıklarıyla alakalı güncelleme yapacağını bildiren Google bunu önümüzdeki günlerde tüm işletim sistemlerine uyumlu olacak şekilde gerçekleştirecek.

Güvenlik açıklarıyla alakalı para kazananlar çok duyuyoruz. İşte bu güncellemenin gelmesine neden olan kişi de Andre Bargull olmakta. Andre geçtiğimiz ay içerisinde bir açık buldu ve bu açık sayesinde 5 bin dolar ödeme aldı. Andre’nın bulduğu açığa bağlı olarak iki farklı açık daha bulan Google ekibi tehdit içeren 3 açık için sorunları çözdü ve güncellemeyi hazırladı. İşletim sistemleriyle uyumlu hale getirerek yayına alması da bir veya iki gün içerisinde gerçekleşecektir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst