Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Diriliş Ertuğrul’un Engin Altan Düzyatan’ı Belgesele de Ara Verdi

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Oyunculuğuyla birçok farklı yapımda her zaman en iyi olmayı başararak beğeni almaya başaran Düzyatan son olarak Diriliş Ertuğrul dizisiyle oldukça fazla popüler olmayı başarmıştı. 14 Şubat günü eşi ve arkadaşlarıyla birlikte bir mekan da buluşan ünlü çıkışta magazincilerin sorularını cevapladı.

Plastik atıklarıyla alakalı “Sen de fark et” adı altında birçok farklı ülkede belgesel çeken ve öncesinde de gene farklı bir kategorisinde çalışan ünlüye sıradaki belgesel ne sorusu soruldu. Engin Altan Düzyatan 1 yıldır “Sen de fark et” projesiyle çalıştığını ve artık bir süre ara vereceğini belirtti.

ATV ekranlarında devam dizisi olarak karşımıza gelen yapımda yer almayan Düzyatan’ın konuk oyuncu olarak diziye tekrar geleceğini tahmin edilmekte. Ancak bunla alakalı Düzyatan tarafından yapılmış bir açıklama yok.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst