Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Doğal kirpik dolgunlaştırma nasıl yapılır?

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Doğal kirpik dolgunlaştırma nasıl yapılır?

Büyüleyici bakışların destekleyicisi olan kirpikler maalesef ki hepimizde kendiliğinden uzun ve dolgun bir görünüme sahip olamıyor. Dolgun ve uzun kirpikler hem gözlerimizin rengini daha belirginleştirir hem de karşıdaki insanı etkileyen bakışlarımızı daha derin bir hale sokar. Bir Türkan ŞORAY kirpiğine sahip olmayı hangimiz istemeyiz ki. Eğer doğuştan böyle kirpiklere sahip değilseniz ufak bakımların yardımına ihtiyacınız vardır. Fakat kirpik göze çok yakın olduğu için her okuduğumuzu uygulamaya kalkışırsak hem kirpiklerimizden oluruz hem de gözlerimizde ciddi hastalıklara sebep olabiliriz.Aşağıda yazacağım uygulama hem doğal yönden kirpiklerinizi dolgunlaştıracak hem de uzatarak besleyecektir.Takma kirpiklerinizden kurtulmaya hazır olun.

- 1 çay kaşığı kayısı çekirdeği yağı
- 1 çay kaşığı hindistancevizi yağı
- 1 çay kaşığı Hint yağı
-1 çay kaşığı fındık yağı
-temiz bir rimel fırçası ya da kulak pamuğu

Bu dört yağı ufak bir kaba koyup iyice karıştırın. Hindistan cevizi yağının katı ve beyaz renkli olmasına dikkat edin. Sıvı Hindistan yağlarında kimyasal madde kullanıldığı için göze zarar verme riski bulunur. Karışımı uygulayacağınız zaman hafif sıcak bir ortama koyduğunuz da kendiliğinden eriyecektir zaten. Elde ettiğiniz karışımı, kullanılmayan temiz bir rimel fırçası ile ya da kulak pamuğu ile kirpiklerinizin uçlarına doğru uygulayın. Kirpik diplerinizden uzak durmaya özen gösterin, çünkü dibe kadar uyguladığınız zaman gözünüze kaçma ihtimali yüksek oluyor ve ne kadar doğal ürünler olsa bile göz de sorunlara yol açabiliyor. Zaten uçlara doğru sürdüğünüz zaman onun nasıl çektiğini görebilirsiniz. Ancak yağları fazla sürmemeye özen gösterelim ki akıp gözlerimize kaçmasın hanımlar.

Aynı zamanda yine beslenme ve vitaminler kirpiklerimiz içinde çok önem taşıyor. Özellikle A ve E vitamini kirpiklerin güçlenmesinde ve gürleşmesinde etkili vitaminlerdir. Ayrıca silis içeren takviyelerde almaya özen gösterin. Ve kirpiklerimizin istediğimiz güzelliğe ve sağlığa kavuşması için sabırlı olmalıyız çünkü bu tür kürlerin mucizesini görebilmemiz için ortalama 4 haftaya ihtiyacımız vardır. Pes etmeden uygularsak bu 4 haftanın sonunda istediğimiz bakışlara sahip olabiliriz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst