Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Doğru Kreş Seçimi Çocuğunuzun Temeli İçin Önemli

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Ne yazık ki günümüzde artık var olan hayat şartlarına bağlı olarak çocuklarımı kreş veya ana okulu tarzı kurumlara yazdırabiliyoruz. Birçok anne ve baba bunu tercih etmese de mecbur olarak bunu gerçekleştirmekteyiz. Çocuğumuzun en önemli olduğu bu süreçte anne ve baba olarak yanında bulunamıyorsanız en azından onun için en doğru kurumu seçme konusuna titiz davranın.

Henüz ben çocuğumda bunu tecrübe etmedim. Annesi şu an ortak aldığımız kararla çalışmıyor ve onunla ilgilenebiliyor. Ancak memur olan ya da özel sektörde var olan düzenini bozmak istemeyen anneler için kaçınılmaz kreş gerçeği ortaya çıkmakta.

Bana göre ilk olarak geçmişini araştırarak bir kurum belirlemesi gerçekleştirin. Bu seçim sonrasında yüz yüze görüşmeler yaparak kurumun kafanızda oturmasını için gerekli şartları sağlayıp sağlamadığını değerlendirin.

Bu bölümde şehrinizde değerlendirdiğini kreşleri paylaşabilir ya da değerlendirirken neye dikkat edilmesi gerektiğini belirtebilirsiniz. Genel inceleme sonrasında çocuğunuza vereceği eğitim konusunda bilgi istemeyi unutmayın. Yaşına göre ne tür bir eğitim süreci uygulayacaklarını bilmeniz gerekli. Kreş sadece oyun oynatılan yer değil eğlendirerek temelde eğitimin başladığı nokta olmakta.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst