Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Dram ile Komediyi Bir Araya Getiren Film – Aslan Parçam

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Yönetmenliğini ve senaristliğini Okan Ege Ergüven’in yaptığı film dram kategorisinde yer almakta. Ancak komediyle dram karşımı olarak izleyici karşını gelen film 27 Aralık 2019 günü vizyona girmişti.

Ali ve Zeki kardeştir ancak Ali kalp rahatsızlığı nedeniyle sona yaklaşmaktadır. Zeki kardeşinin bu durumu karşısında çaresiz olarak ne yapacağını bilememektedir. Dram olan bu konusunun yanı sıra asıl olarak film İstanbul’dan Antalya’ya başlayan yolcukta geçmektedir. Trajikomik şekilde ilerleyen olaylarda amaç sadece arsa satışı için Antalya’ya ulaşmaktı. Fakat işler değişince hikayemiz değişmektedir.

Başrolünde Seksenler dizisiyle de tanıdığımız Hacı Ali Konuk ve Ergin Kılıkçıer’in yer aldığı film yerli sinema severlerin izlemesi gerekenleri arasında yer alacak kalitedir bir yapım olmakta.

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst