Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Düğün Fotoğrafları Çekimi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Hayatın en güzel anlarından birisi de düğün anılarıdır. Bunların ölümsüzlüğü de iyi çekilmiş ve korunmuş fotoğraflarla sağlanacaktır. Düğün fotoğrafı çekilirken mekan seçimi çok önemlidir. Mekan seçiminde gelin ve damadın kişileri, tercihleri ve zevkleri ön plandadır. Beklentiler modern, klasik ya da şaşalı temalar üzerine farklılaşabilmektedir. Çiftler eski dokuların yoğun olduğu tarihi alanları, deniz manzarası olan sahil kesimlerini, kır ortamını ya da bir otelin açık hava alanlarını çekim için belirleyebilirler. Birkaç konseptin bir arada olduğu fotoğraflar da çekimlerde çok iyi sonuç vermektedir. Örneğin tarihi dokuların doğal güzelliklerle harmanlandığı bir ortamda çekilmiş fotoğraf albümünüze çok yakışacaktır.


Düğün fotoğrafları çekilirken birçok bakış açısından çekim yapmak çok olumlu sonuçlar verecektir. Gelin ve damadın kamera dışında farklı bir noktaya bakması, doğallığı ve resim içi bütünlüğü arttıracaktır.


Ayrıca, düğün fotoğraflarına dinamizm getirmek için gelin ve damadın, dans ederken, konuklarla sohbet halindeyken, dış alan çekimlerinde koşarken ya da yürürken yakalanan pozları çok doğal ve alabildiğine şık duracaktır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst