Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

e-ticaret sitenize kredi kartı ile ödeme eklemek

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Bir e-ticaret siteniz var ve kredi kartı ile ödeme imkanı sunmak istiyorsanız en hızlı çözümlerden biri iyzico olmakta. Bankalar ile farklı anlaşmalar sonucu sitenize pos bağlatabilirsiniz. Ama bu her banka ile ayrı görüşme ve sitenize uyarlama konusunda özel güvenlik gibi birçok sorun demek. Azimle yapacak olursanız da kaybedeceğiniz süre de oldukça fazla olacaktır.

Ama isterseniz iyzico’ya üye olarak bu işler çok hızlı hale getirebilir ve birden fazla bankanın taksit imkanını da müşterinize sunabilirsiniz. İlk olarak iyzico resmi sitesine giriş yapmanız gerek. Hemen üye ol diyerek gerekli bilgileri doldurup evraklarınızı da iletmeniz halinde artık ödeme alır hale gelmeniz mümkün. Bu sanal postunuzu sitenize bağlamak da oldukça basit. Kullandığınız alt yapıya göre eklenti kurulumları mümkün. Bunu direkt olarak iyzico üzerinden temin ederek kendiniz dahi kurabilirsiniz. Gerekli kurulum aşamaları sistem tarafından anlatılmakta.

Artık müşterileriniz alışverişlerini kredi kartı ile tamamlayabilirler. Taksit veya tek çekim olarak alışverişlerini tamamladıktan sonra ödeme size iyzico sistemi tarafından ulaşmakta.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst