Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Efsanenin Geri Dönüşü : Warcraft 3 Reforged İncelemesi

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Warcraft-3-Reforged_1.jpg

Bilgisayar oyunu konusunda sıkıp takip gerçekleştirenler Warcraft efsanesi hakkında bilgi sahibidir. İşte bu efsane 28 Ocak 2020 günü tekrar oyuncularla bir araya geldi. Çoklu oyuncu desteğiyle karşımıza gelen yapım aksiyon ve strateji içeriğiyle bağımlısı olacağınız türden bir yapım olmakta.

Uzun bir aradan sorsa oyuncu karşısına gelen yapımın grafik kalitesinde çok ciddi yenilikler gerçekleştirilmesi bekleniyordu. Ki zaten oyunun yeni versiyonuyla alakalı bilgi internete düştüğünde herkes tarafından öncelik olarak beklenen grafiksel yenilik. Belli bir oyuncu kitlesine sahip olan yapımda artık daha iyisini öne sürmek mecburi hale gelmişti. Oyunculardan gelen yorumlar ise detaylarda birçok teknik eksikler olduğu ama buna rağmen bekleneni karşıladığı yönünde. Grafik konusunda alınan olumsuz yorumları yapım şirketinin dikkate alacağınız umut ederek güncelleme yakın olabilir. Güncelleme diyorum çünkü yapılan yorumlara göre yaşanan sorunlar yazılımsal düzenleme ile çözüme kavuşturulur türden olmakta.

Bunun yanı sıra firma tarafından oyunun hikayesinin kullanıcıyı tam anlatılması istendiği için ara sahnelerde düzenleme yapılacağı sözü verilmişti. Bu sözü giriş introsunda tutarak yenilik ve düzenleme yapan şirket asıl önemli olan ara sahnelerdeyse bir yenilik katmadığından oyuncular tarafından gene tepki almayı başarmış bulunmakta.

Şu an için tek umut yaşanan bu durumlar alakalı düzenleme güncellemesinin gelmesi. Ki teknik olan sorunlar nedeniyle mutlaka bir güncelleme mecburi. Ancak bunun yanı sıra ara sahnelerde yenilik yapması artık oldukça zor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst