Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

EFT Ücreti Olmayan Banka Hangisi?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Bankacılık da EFT ücretini ortadan kaldıran ilk proje aslında EnPara. Finansbank markası altında verilen bu hizmet de EFT ücreti olmadığı gibi daha birçok çok özellik maddi kar sağlamakta. Şu an benzeri birçok farklı bankacılık sistemi devreye girdi ama ben EnPara kullanıcısı olarak size bunu tavsiye edebilirim.

Sadece EFT ücreti değil kart aidatı olmayan kredi kartı temin etmesi ve daha birçok avantajıyla sahip olmanız gereken bir kart olmakta. Kredi faizi konusunda da normal bankaya göre avantajlı diye biliyorum ama o konuda ufak bir araştırma yapmanız daha yararlı olacak.

Birikim yapmak isterseniz de istediğiniz zaman çekip kullanabileceğiniz vadeli olarak ayrı hesap açabilirsiniz. Birikimlerinizi mobil bankacılık üzerinden anlık takibini yaparken ihtiyaç anında istediğiniz zaman normal hesaba aktarımını yapma şansınız var.
 

Benzer İçerikler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst