Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Elektrikli Arabamızdan Sonra Yerli Elektrik Traktörümüz Geliyor

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Yerli otomobil konusunda tüm Türkiye’nin gururu olmayı başaran TOGG sonrasında yeni ve gene gurur verici haber geldi. Elektrikli Traktör konusundan gerekli çalışmaların başladığı duyuruldu.

Tarım konusunda yapılan bu girişimdeki amaç aslında en büyük şikayetlerden biri olan yakıt tüketimi konusundaki harcamayı en aza indirmeye çalışmak. Birçok insanın hayal olarak gördüğü projenin büyük bir azimle devam ettiğini gururla belirtmek isteriz.

Rakamlarla belirtecek olursa bir tarla sürümü sırasında 700 lirayı bulan yakıt harcamaların bu çalışmayla 20 liraya kadar düşecek olması. Aradaki ciddi rakam farkı heyecanlandırmayacak gibi değil.

Tüm bu olumlu ve gururlu haberlerin yanı sıra tartışma olan en önemli konuysa fiyatları. Özellikle batarya konusunda yüksek fiyatların ortaya çıktığı söyleniyor. Ve bu konularla alakalı yapılmış net bir açıklama bulunmamakta. Ama bu konuda da farklı bir çalışmayla sorunun ortadan kalkacağına inanmaktayız.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst