Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

En Hızlı ve En İyi İnternet Sağlayıcısı TurkNet

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Bir zamanlar kotalı internet ile 2 Mbps ile yetinmeyi bilen bizler şimdi ise sınırsızla yetinmiyor hız konusunda fazlasını istediğimiz gibi AKK olmayanın peşindeyiz. İşte burada en hızlı internet tecrübe ettiğim kadarıyla TurkNet ve hızının yanı sıra fiyat konusunda da en iyi olmakta.

TurkNet tek fiyat tek paket seçeneğiyle en iyi internet sağlayıcısı olmakta. İşte bu en güzel yanı diyebilirim. TurkTelekom sitesine girdiniz, yok yeni aboneye ayrı fiyat eskisine ayrı fiyat birde farklı hız seçenekleri yetmiyor gibi AKK sınırı çeşitleriyle fiyat değişkenliği gösteriyor. TurkNet bende tek fiyat var o da 75,99 TL diyor. Hız konusunda eğer benim alt yapımın olduğu bölgede yer alıyorsan mesafeye göre değişkenlik göstersede ben sana 100 Mbps’e kadar hız veririm, farklı alt yapılar aracılığıyla da hizmet sağlarım ama onda hızın 35 Mbps geçmez diye önceden sana bildiriyor. Bunu başvuru sırasında size bilgi vererek müşteri temsilcileri açıklamaktadır.

AKK Olmayan Ucuz İnternet

Kota yok. AKK de olmadan alabildiğiniz hızla istediğiniz gibi internetinizi kullanabilirsiniz. Ayın sonunda da başında da 4K kalitesi ile istediğinizi izlemeye devam anlayacağınız. Hediye olarak da 1000 dakika konuşma veriyorlar. Her ne kadar artık cep telefonlarımızda dakika paketi bulunsa da hediye malın tadı daha güzeldir evde kullanılabilir. Online işlemler konusunda da kolay ara yüze sahip sisteme sahip.

Tüm bunlara rağmen abone olduktan sonra belki verilen hizmetten veya bulduğunuz bölge nedeniyle internette sorun yaşadınız diyelim taahhüt olmadığı için istediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz. Ama bu konuda abonelik oluşturmadan önce olumsuz olan durumları size aktararak alacağınız hızların testlerin gerçekleştirip bilgi vermekteler. Diğer firmaları da inceleyin ancak TurkNet’i tercihleriniz arasında yer vermeniz gerekli.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst