Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

En Kullanışlı Beşik Modeli Hangisi

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Beşik konusu en kararsız kalınan durumlar arasında. Bu konuda çok iyi tecrübeye sahibim diyebilirim. Öncelikle tek söyleyeceğim yüksek fiyatlara aldığınız yatakları bebek kolay kolay 1 yaşına kadar kullanmıyor.

Bebekler ilk iki ay zaten anne yanında uyuyor. Sonrasındaysa sizin eğitiminize bağlı olarak kendi yatağını kullanabilir. Ancak kolay kolay bu tercih edilmiyor. Hele ki ilk zamanlarda çok sık uyandığı için yanınızda yatırmak daha kolay gelecektir. Bu yüzden odasına yaklaşık iki bin lira civarı olan yataklardan almak ihtiyaç bir durum değil. Hele ki direkt Beşik olan mobilyalardan kesinlikle almayın. Bu istediğiniz zaman masa, komidin ve yatak haline gelen mobilya beşiklerden almanız gerek. Çok kullanışlı ve diğer beşikle aynı fiyat aralığında. Eğer iyi bir mobilyaysa kırılmadık sürece 13 yaşlarına kadar kullanacağınız harika bir ürün.

Normal Beşik alacaksanız illa ki oyun parkı olarak da kullanılabilen katlanabilir yataklardan alabilirsiniz. Gittiğiniz her yere de çok kolay bir şekilde direkt katlayarak götürmeniz mümkün. Ayrıca ilk doğduğu andan başlayarak kullanabilirsiniz. Yatak olarak kullanmanın yanı sıra emeklemeye başladığında oyun parkı olarak kullanmanız mümkün.

Size tavsiyem seyahat eden biriyseniz hiç park yatak gibi farklı girişimlerde de bulunmayın. Yatak yanına koyulan 20 kiloya kadar rahatça kullanılan beşiklerden almanız. 200 ile 300 lira arasında olan bu beşikler kullanım konusunda oldukça kolay. Küçük oldukları için salonda dahi çok kibar görülmekte.

İyisi mi daha fazla kafa karıştırmayalım. Çok farklı seçenekler arasında kaybolmadan direkt sonuç odaklı düşünüp alışveriş yapabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst