Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

En Pahalı Bebek Beziyle Ucuz Bebek Bezi Arasındaki Fark

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Öncelikle sakın ama sakın daha bebeğiniz dünyaya gelmeden bez stoğu yapmayın. Bebek bezi seçimini siz değil bebeğiniz yapacak. Evet, bebeğiniz bezi beğenip beğenmediğini pişik olarak yada olmayarak söyleyecek.
En pahalı bez ile en ucuz bez arasında fark elbet var ama bu ucuz bezin kötü olduğu anlamına gelmemektedir. Siz bütçenize uygun olan bezden bir paket alın ve deneyin. Bebeğiniz de pişik olmazsa kullanmaya devam edebilirsiniz. Ama pişik olursa marka değişimi yapın. Marka değiştirin dedik diye gidip en pahalısını almaya gerek yok. Mesela BİM markası kullanıyorsanız A100 deneyin yada Migros'un markasını deneyin. İllaki pahalı olanı almak istiyorsanız bütçe meselesi. Sadece pişik olunca en pahalı olan markayı alma mantığından uzak olun yeterli.
Kendi oğlundan örnek vermek gerekirse hediye olarak Molfix gelmişti. Ancak oğlum ne yazık ki mi deyim yoksa şükür mü edim bilmiyorum poposu Molfix kabul etmedi. Bazı bebeklerde Molfix haricinde farklı bezi tek kullanmada bile kabul etmiyor ve popo pişik olabiliyor. Bizim oğlan da Molfix tercih etmedi ve farklı marka denemesi gerçekleşti. Farklı iyi marka denemelerinde rağmen olumlu sonuç alamazken BİM marketlerinde kendi markası olarak satılan Jenny & Willy bizim için en iyi marka haline geldi. Bildiğim kadarıyla piyasa satılan en uygun fiyatlı bez hatta bazen yapılan kampanyalarla normalden de ucuza alabiliyorsunuz. Bizim oğlan babasının kesmesini düşünüyor olacak ki bu en ucuz bebek bezi markasını tercih etti.
Sizlerde bu konuda bu hataya düşmemek için bütçeniz kısıtlıysa çocuğum en iyisini hak ediyor ne olursa olsun ben en iyisini alacağım düşüncesinden kurtularak uygun fiyatlı ürünlerle deneme yaparak tercih yapabilirsiniz. Tabi bütçe müsaitse iyi markalardan kullanmanız sizin tercihinize kalmış durum olmakta. Ve tekrar söylemek gerekirse emin olmadan sakın bez stoğu yapmayın. Gerçekten değiştirmek zorunda kalmanız durumunda ciddi bir maddi kayıp yaşayabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst