Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Evde Boncuk Ek İşi Yaparak Para Kazanmak

Ev hanımlarının evde yapacakları en kolay işlerden birisidir evde boncuk işi. Genellikle çalışma imkanı olmayan ve evde geçen zamanlarını değerlendirmeyi amaçlayan ev hanımları için ek kazanç olarak aile bütçelerine katkı sağlayabilecek işlerden birisidir. Ev kadınlarının ek iş yapması her ne kadar çok kolay gibi görünse de bu iş aslında biraz teferruatlıdır. Ne açıdan teferruatlıdır derseniz de zaman*yapılan iş= tatmin edici gelire denk gelmemektedir. Eğer bilişim veya teknolojik cihaz kullanımından anlıyor ve bilgisayarı da orta seviyelerde kullanıyor iseniz youtubeden para kazanma yöntemi ile başlamanızı önermekteyim. Yok, ben uğraşamam video filan ile derseniz şimdi evde boncuk işini anlatayım biraz.


Sizler için evde boncuk işi yapan bir komşuma çay içmeye giderek bu işin detaylarını konuştum. Sağ olsun vaktinden fedakarlık ederek bana zaman ayırdığı için kendisine minnettarım.


Evde Boncuk İşi Neden Tercih Edilebilir Ek Kazanç Olmalı


Evde eğer zamanınızın büyük bir kısmı televizyon ya da internette sosyal medya da geçiyor ise bu iş tamda sizlere göre. Evde sizlere verilen türlü boncukları bir örnek ile size sunuyorlar. Kim sunuyor diye düşündünüz sanırım, detayları yavaş yavaş anlatıyorum. Boncukları verilen örneğe uygun şekilde dizayn ederek ya bir küpe, ya kolye ya da bir halhal yapıyorsunuz. Her yaptığınız parça başına 20 krş. kazanıyorsunuz. Diyelim ki günde 50 tane kolye yaptınız bu sizin günlük kazancınızın 100 TL olduğu anlamına geliyor.


Evde Boncuk İşi Nereden Alabilirim


Bu işin genelde tanıdıklar vasıtası ile olduğunu belirtiliyor. Şimdi bu takı işi yapan insanlar boncukları ve gerekli olan diğer malzemeleri Çin’den getiriyorlar. Normal şartlarda bir iş yeri kurup bunları birleştirmek ve aksesuar haline getirmek için ciddi maliyetler ortaya çıkıyor. Kira bedeli ve uygulanan yüksek vergiler iş yeri kurmayı zorlaştırıyor. Bunun yerine işi ev hanımlarına vererek hem kar yapıyorlar hem de işe gelmedi, hastaydı, sigortasını nasıl yapacağım gibi dertlerle uğraşmıyorlar. Ne kadar boncuk işi yaparsan o kadar kazanırsın yöntemi.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst