Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Evde Mandal İşi İle Ek Gelir Elde Etmek

Mandalı üreten fabrika neden bu işi kendisi yapmıyor da evde ek iş yapan insanlara havale ediyor hiç düşündünüz mü? Evet, öncelikle evde mandal işi yapılmadan evvel bu sorunun yanıtlanması hem daha sağlıklı olacaktır hem de biraz ışık tutma aşamasında bizlerin üzerine düştüğü görevi yerine getirmemize vesile olacaktır diye düşünüyorum.


Evde Mandal İşi Veren Firmalar 2020


Bu firmalar genellikle mandan üreticilerinin kendileridir. Lakin arada aracıların da olduğunu söylemek mümkün. Yani bu işi de taşere eden bir kesim mevcut. Peki, bu işi fabrikadan direkt almak mümkün değil mi? Evet, belki de mümkün ancak bunun için iyi bir araştırma ve zamana ihtiyaç var. Ayrıca sizi tanımayan bir fabrikanın size neden iş vereceği noktası da ayrı bir sorun olabilir. Bunun yerine önce aracı ile çalışmak etkili olabilir. Bu sayede hem işe hakim olabilir hem de konuya yabancı olmadığınızın çalışmasını yapmış olabilirsiniz. 2020 yılında evde mandal işi veren firmalar internet üzerinden araştırma yaparak ulaşabilirsiniz. Bizlerin burada o firmaları söylemesi etik olmaz. Neden etik olmaz derseniz de yaşanacak bazı aksaklıklara vesile olmak ve bu taşın altına elimizi sokmak misyonumuz gereği ilgimiz dışında olacaktır.


Evde Mandal İşi Nasıl Yapılır


Evde mandal işi aslında mandal değil mandalın birleştirilmesi işidir diyebiliriz. Günümüzde bunu yapan makinelerin olması bu iş yapmakta yetersiz ve verimsiz kalmaktadır. Ayrıca makine alımı için harcanacak bütçe göz önünde bulundurularak evde mandal birleştirme işi genelde ev hanımlarına verilmektedir.


Siz de evde ek kazanç sağlamak istiyor ama nasıl bir ek iş yapacağınızı bilmiyorsanız evde mandal işi veren firmalar araştırmasını yapabilirsiniz. Tavsiyem şudur ki mandal işini aldıktan sonra eldiven ile yaylarını takmanız elinizde oluşacak yaraları engelleri önleyecektir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst