Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Evde Ne İş Yapabilirim Nasıl Para Kazanabilirim

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Evde iş yaparak kazanç sağlamak her bireyin düşündüğü ama zorlandığı konulardan birisidir. Genel olarak aktif olarak iş hayatında olmayan, öğrenciler ve ev hanımları her gün Google’da bu sorunun yanıtını aramaktadırlar. Evde ne iş yapabilirim gibi soruların yanıtını bulmaya çalışalım. Tabi part time bir iş bulmak ve bu hayatın getirmiş olduğu yoğunlukta bunu yapmak kolay değil. Yapılabilir mi tabi ki de yapılabilir. Şimdi aşağıda vereceğim örneklere bakarak, siz de evde veya boş zamanlarınızda ne tür işler yapabileceğinizi bulabilir ve bu konuda kendinize veya ailenize ek kazanç sağlayabilirsiniz.


Evde Örgü İşi


Evde örgü işi hem boş zamanlarda yapılacak hem de alıcısının çok olduğu bir alandır. Bu konuda satış yapmakta sıkıntı çekeceğinizi düşünmüyorum açıkçası. Eğer bilmediğiniz bir alan ise ismek kurslarından bu kursu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Tabi ki zamanla oturacak bir müşteri kitleniz olacak ama ilk başlarda tabi ki biraz zorlanacaksınız. Bunu da belirteyim. Sonuç olarak kolaya ekmek yok maalesef günümüzde. Bu tavsiyelerden birileri illa ki size ek gelir olarak geri kazanılacaktır diye düşünmekteyim.


Kazak Örerek Para Kazanın


Kazak örerek nasıl para kazanılır işte tüm detaylarıyla. Biliyorsunuz ki ucuz ve kalitesiz giysiler ile piyasa kararsız ve titiz müşteriler ile doldu taştı. Artık herkes giysi alırken fiyatına değil de etiketinde yazan üretim ve üretimde kullanılan envanterler ile uğraşmaktadırlar. Haksız da değiller sonuçta. Daha geçen sene Çin’den getirilen ayakkabılar yüzünden, binlerce kişinin sağlık sorunları oluştu. İşte bizde burada yaşanan sıkıntıyı çözeceğiz. Doğal ve el işçiliğini birleştireceğiz. Özellikle çocuğunun sağlığının bozulmasından korkan anneler haklı olarak daha bilindik şeyler ile büyütüyorlar çocuklarını.


İlk yapacağımız şey bir instagram hesabı açmak ve daha sonra instagram da satış yapmak bizim için bulunmaz bir pazar payı oluşturacaktır. Hemen bir instagram hesabı açıyoruz ve anneleri ya da anne adaylarını takip etmeye başlıyoruz. Daha da iyisi ise onların bizleri takip etmelerini sağlıyoruz. Bunu yapmak için ise bir facebook hesabı açıyor ve oradan instagram hesabımıza reklam çıkarak takip edilme sayısını katlıyoruz.


Ben bunlar ile uğraşamam zaman kaybı diyorsanız da hemen internete şu kelimeyi yazıyorsunuz ” sağlıklı bebek giyimi ” bu kelime altında çıkan blog sitelerine banner reklam alanı satın alıyorsunuz. Zaten çok fazla bir tutar istemezler. Sizden aylık en fazla 100 - 150 TL isterler. Birkaç gün deneme olarak koyabileceklerini sorarsınız. Reklamınızı koyarlar eğer, yeterli ilgiyi alamazsanız aylık ücreti güne böler kaç gün kaldıysa onun parasını verir başka siteye koydurursunuz reklamı. Dönüş olmama ihtimali yok zaten. Bebek kazağı veya yeleği örerek bu alanda para kazanmaya başlayabilirsiniz.


Doğum Günü Partileri İçin İsime Özel Tişört Tasarlayın


Evet, hepimiz çocuklarımızı çok severiz. Onlar üzülmesin diye elimizden geleni yaparız yapmaya çalışırız. Çocuklarımızın doğum günlerinde onları mutlu etmeye çalışırız. Lakin yaptığım bir araştırmada, ebeveynler genelde çocukların 1 ile 4 yaş arasında doğum günlerini çetrefilli şekilde kutlamaktadırlar. Bu yüzden isme özel tişört tasarlar iken bunu göz önünde bulundurmakta fayda var. Yine sosyal ağları kullanarak kitleye ulaşıyoruz. Burada da bir kaç örnek ile yaptığımız işleri sergiliyoruz. Doğum günün kutlu olsun meleğim veya doğum günü çocuğu Elif gibi hayal gücünüze uygun güzel sözler ile bu işi besliyoruz. Zamanla satışlarınız çoğalacak ve siz de buna inanamayacaksınız.


El İşçiliğinizi Ön Plana Çıkarma Zamanı


Eğer el işçiliğinize güveniyor iseniz ve bende bunu yaparım bunda ne var diyorsanız daha yeni yeni yayılmaya başlayan bir iş fikrinden bahsetmek isterim. Boş zamanlarınızı nakite çevirebileceğiniz gibi ayrıcalıklı olacağınız da kesin. Yapmanız gereken tek şey biraz görsel sanatınızın iyi olması. Renkli ipler ile tabela yapma konusundan bahsediyorum. Meraklısının çok olduğu ama yapanın çok az olduğu bir iş bu. Farklı olmanın yollarını arayan birçok iş yeri ve firma bu fikrinize bayılacak bundan emin olun.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst