Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Evde Para Kazandıran İşler

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Öğrenciler ve Ev Hanımları başta olmak üzere bir çok kişi sabah 8 akşam 18 çalışamamaktadır. Ya okulu vardır ya evleri ya dersleri ya da başka problemleri. Evde iş yaparak ufak da olsa para kazanmak bir çok kişi için cazip gelmektedir. Evde iş yaparak para kazanmanız artık çok kolay. Paketleme, süsleme, montaj, katlama gibi farklı alanlarda Evde para kazandıran işler bulunmaktadır.


Evde para kazandıran işler


Evinizin durumuna göre hangi işleri alabileceğinize karar verebilirsiniz. Bazı iş kollarında hijyene, temizliğe aşırı önem verilmektedir. Örneğin gıda paketleme işlerinde, bone ve eldiven kullanmanız gerektiğinden evde aynı zamanda çocuk bakıyorsanız zorlanabilirsiniz. Ya da masa üzerinde iş yapılması gerekiyorsa kullanabileceğiniz geniş bir masaya ihtiyaç duyabilirsiniz.


Örgü işi, çanta yapımı, nikâh şekeri yapımı gibi bazı işler de eğitim gerekmektedir. Bunlara geçiş yapmak isterseniz ücretsiz kurslarla eğitim alabilirsiniz. Ancak paketleme gibi işler için herhangi bir eğitime gerek yoktur. Herkes yapabilir. Düzenli ve titiz olunduktan sonra para kazanmak artık çok kolay…


Kendinize en uygun işi seçerken dikkatli olunuz. Ödemeler genellikle iş tesliminde nakit olarak yapılmaktadır. Bir ay boyunca iş yaptıktan sonra ödeme aldığınız işleri tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine haftalık iş teslimi ve ödeme yapan işveren şirketlere başvurabilirsiniz.


Evde zamanınız varsa, birçok iş alanında para kazanma imkânınız da var. Düzenli çalışma ve zamanında teslim ettiğiniz işlerin ödemeleri yapıldığında sizlerin çalışma iştahını arttıracak üretime katılmanın güzelliğini hissedeceksiniz.


Evde ütü yapabilirsiniz,
Evde mandal hazırlayabilirsiniz,
Evde trafik seti hazırlayabilirsiniz,
Evde tütsü hazırlayabilirsiniz,
Evde sabun yapabilirsiniz,
Evde pizza yapabilirsiniz,
Evde sandviç yapabilirsiniz,
Evde börek yapabilirsiniz,
Evde yemek yapabilirsiniz,
Evde plastik buket hazırlayabilirsiniz,
Evde ahşap oyuncaklar hazırlayabilirsiniz,
Evde dikiş dikebilirsiniz,
Evde reçel yapabilirsiniz,
Evde nakış yapabilirsiniz,
Evde seramik veya çamurdan dekor malzemeleri yapabilirsiniz,
Yeteneğiniz varsa akvaryumlar için 3 boyutlu dekorlar da yapabilirsiniz.

Özellikle türk lirasının değer kaybettiği bu günlerde el emeğinin önemi artmaktadır. Bir çok iş kolu için makina alımı yerine iş gücü el emeği kullanılması daha ucuz maliyetli olmaktadır. Çünkü Türkiye'de üretilip dünyaya yani milyarlarca insana satışımız maalesef çok rastlanan bir durum değil.


Evde iş olanakları ararken lütfen dikkatli olun ve dolandırılmayın. Kimseye malzeme için paranızı kaptırmayın. Emeğinizin karşılığını hemen isteyin ve alın. Emeğinizin karşılığını almadan ürün teslim etmeyin ve bunu önceden söyleyin.


Evde çalışırken ergonomi ve iş güvenliği konularına dikkat edin. Bilmediğiniz ve emin olmadığınız cihaz veya kimyasal kullanmayın. Para kazanayım derken sağlığınızdan olmayın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst