Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Evde Reçel Yapıp Satarak Para Kazanmak

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Evinizden bütçenize ek gelir sağlamak için piyasa da birçok iş çeşidi bulunmaktadır. Bu işler arasında el becerileriniz ile yapılabilecek birçok iş bulunmaktadır. Kendi bütçenize katkı sağlamak veya çeşitli ödemelerinizi yapmak için ek iş fırsatı olan bu işleri evinizden kolayca yapabilirsiniz.


Evinizden kendi işinizi kurabilirsiniz!


Kendi el becerileriniz ile özellikle gıda üzerine yapılabilecek birçok iş çeşidi bulunmaktadır. Ek iş imkânları arasında evinizden kendi üretiminiz olan reçeli imal ederek piyasa da satabilirsiniz. Maliyet açısından oldukça düşük olan bu iş imkânı ile kendi kazancınızı sağlayabilirsiniz. Öncelikli olarak eş dost ve akrabalarınızdan başlayabilir ve yavaş yavaş piyasaya açılabilirsiniz. Kendinize pazar kurma şansınız da olabilir.


Evinizden reçel yaparak nasıl kazanç sağlarsınız?


Öncelikli olarak, reçel yapımına yatkın olmanız gerekmektedir. Reçeli tıpkı kendinize yapar gibi özverili olarak yapmalısınız. Yapacağınız üretimlerinizi ilk zamanlar da yakın çevrenize satabilirsiniz. Ürünlerinizi piyasa da ki gıdalara göre daha uygun fiyatlara satabilirsiniz. Üretimlerinizi zaman içerisinden daha çeşitli hale getirdikten sonra piyasa da satışlarınızı yapabilirsiniz.


Marketler de veya pazarlar da yapmış olduğunuz reçel ürünlerini satabilirsiniz. İlerleyen zamanlar da üretimlerinizi artırarak kendi işinizi kurabilirsiniz. Çeşitli imkânlardan faydalanarak reçel üretimi yapan bir firma haline bile gelebilirsiniz. Kendinize ek gelir sağlayabilmeniz için reçel üretimini tamamen kendinize özel olarak yapmalısınız. Evinizde boş vakitlerinizi değerlendirerek kendinize de ek gelir sağlayabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst