Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Evde Trafik Seti Paketleme İşi

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Dikkat: Lütfen tanımadığınız ve güvenmediğiniz kişilerle ticaret yaparken dikkatli olun. Malzeme vereceğiz diye kimseye paranızı kaptırmayın. Ek gelir elde etmek isterken dolandırılmayın. Malzemeler gelse ve çalışmaya başlasanız dahil emeğinizin hakkını hemen isteyin. 1 Ay sonra 1 Hafta sonra diğer iş olduğunda gibi vaatlerle çalışmayın. Emek hakkı hemen ödenmelidir çünkü bu ek işler söz veya senetle değil karşılıklı güvenle yapılmaktadır.


Birçok ev hanımı evde çocuk olduğundan, çocuğunu kimseye emanet edemediğinden dolayı çalışamamaktadır. Fakat şu son yıllarda evlere ek iş vermekte olan firmalar ev hanımlarının yüzünü güldürdü. Artık onlar da bu ek işler sayesinde çocuklarını veya çocuğunu evde yalnız bırakmadan ev bütçesine destek olabilecekler. Bu iş dar gelirli aileler için evde yapılabilecek iş imkânları sunmaktadır. Böylelikle evde boş boş oturmak yerine ek işler ile dar gelirden kurtulup eve katkı sağlayabilirler.


Boş zamanlarını böyle para kazanmak için kullanabilirler. Bildiğiniz üzere ilk yardım kitleri her evde, her arabada, her iş yerinde hatta ve hatta bütün motorlu olan taşıtların hepsinde bulunması gerekmekte olan bir çantadır. Bu ilk yardım kitinin içinde bulunmakta olan malzemeler sizin geçirmiş olduğunuz bir kazada hayatınızı kurtarmaya yarayabilecek malzemeler bulunmaktadır.


Fakat firmalar bu ürünler hazırlarlar çantaların içlerine ilk yardım malzemelerinin koyulması amacı ile insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Türkiye’ de son zamanlarda geçim sıkıntısı oldukça fazladır ve artmaya da devam etmektedir. İşte bu yüzden dolayı da ailelere destek amacı ile birçok firma evde yapabilmeniz için ek iş sağlamaktadır. Bu evde yapabileceğiniz ek işlerden bir tanesi de evde trafik seti hazırlama işidir.


Evde trafik seti hazırlama işi nasıl yapılır?


Bu trafik setini hazırlamanız için size gerekli olan bütün malzemeler ve gereçler firma tarafından sağlanmaktadır. Sizden istenilmekte olan şey sadece aynı miktarlarda ve aynı yerlerde olmak üzere ayarlanmış olan çantaların içerisine ilk yardım malzemelerini doldurmanız gerekmektedir. Evlere trafik seti hazırlama işe veren firmalar ev hanımlarından aylık olarak 6000 adet trafik seti hazırlanmasını istemektedirler. Bu iş içinde aylık 2000 TL gelir kazanma imkânına sahipsinizdir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst