Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Evde Tütsü Paketleme İşi İle Ek Gelir

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Çok farklı bir mistik iş isterseniz sizlere evde tütsü paketleme işini tavsiye ediyoruz. Bu sayede ek gelir elde ederek hem mistik bir ortamda çalışırsınız, hem de ailenizin giderlerine çözüm bulmak için sizde ek iş yapmış olursunuz.


Evde tütsü paketleme işi sayesinde ortalama 1500 lira net kazanç elde edebilirsiniz.


Hobi tarzında bir ek iş imkanı veren bu eğlenceli çalışma size hem para kazandıracak hem de hoşça mistik bir ortamda çalışma fırsatı verecektir. İster kendi başınıza, isterseniz tanıdıklarınızı çağırarak bir grup oluşturup birlikte daha fazla kalan kazanmaya başlayabilirsiniz. Evde ek iş olarak yapabileceğiniz bu işler boş zamanlarınızı değerlendirmiş olacaksınız hem de aile bütçenize ek kazanç sağlamış olacaksınız.


Evde paketleme işi veren firmalar sizlere gerekli olan bütün malzemeleri sağlayacaktır. Oldukça zevkli bir iş olan bu farklı çalışma ile sizler de yakınlarınızı sevdiklerinizi çağırıp ortak bir yerde toplanıp hem muhabbet hem çay hem de iş yaparak alamadığınız almayı düşündüğünüz farklı şeyleri kolayca satın alma imkanına kavuşursunuz.


Evde tütsü paketleme işi veren firmalar internette araştırılarak kolayca bulunabilir. Bu işi yapmak sanıldığı kadar zor değildir. Size verilen minik poşetlerin içinde tütsü çubuklarını yavaş yavaş koyacaksınız. Biraz titiz ve düzgün çalışırsanız size daha çok iş teklifi gelecektir. Hepinize bu çalışmadan kazanacağınız ek gelirle mutluluklar diliyoruz.


Bu poşetlerin karton kutulara paketleme işi de mevcuttur. Hızlandıkça kazancınızı arttırabilirsiniz.


İş ilanlarını sosyal medyadan. Facebook, instagram gibi siteler aracılığı ile bulabilirsiniz.


Size önerimiz asla yüklü miktarda karşılıksız iş almayın. Örneğin karşı tarafa 200₺’den daha fazla ücretiz iş teslim etmeyin. Eğer dürüst bir işverense size emeğinizin hakkını hemen verecektir.


Boşu boşuna üzülmeyin veya emeğinizi heba ettirmeyin. Şu gün vereceğim haftaya vereceğim sonraki ay vereceğim gibi vaatlerle günlerce çalışmayın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst