Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Evde Yapay Çiçek Buketi Ek İşi

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Durmadan farklı bir ek gelir kazandıran iş arıyorsunuz ama bulamıyor musunuz? Bu yazımızda sizler için evde yapay çiçek buketi işini anlatacağız. Son zamanlarda evlenecek olan yeni çiftler özel, kendi kıyafetine göre yapay çiçek buketleri istiyorlar. Çiçek firmaları da bu kadar özel siparişe yetişemiyor ve ev hanımlarından yardım istiyorlar.


Ev hanımları evde yapay çiçek buketi işi yaparak oldukça iyi paralar kazanabilirler. Üstelik bu işi yaparken hem keyifli zaman geçirirler hem de hayal güçlerini geliştirirler. Ek işe ihtiyacı olan ev hanımları ve öğrenciler buket hazırlamak için yardıma ihtiyacı olan firmalar ile anlaşarak evlerinde yapay çiçek buketleri hazırlayabilirler.


Peki, nasıl yapılır bu yapay çiçek buketleri?


Ek iş için anlaştığınız çiçek firması çiçek buketi yapımı için gereken bütün malzemeleri işi yapacak kişilere teslim edecekler ve istedikleri çeşitte buketlerin örneklerini göstereceklerdir. Yapay çiçek yapımında kullanacağınız malzemeler, plastik olacaktır. Ve bütün malzemeler ayrı ayrı gelecek, sizden bu parçaları birleştirmeniz istenecektir. Daha sonra birleştirdiğiniz parçalarla ortaya çıkan bu güzel çiçekleri, yine firmanızın gönderdiği kurdele, tül, fiyonk gibi süsleme malzemeleri ile buket yapmanız istenecektir.


Firmanız size hangi çiçekten bukete kaç tane koyacağınızı hangi rengin yoğunlukta olacağını söyleyecektir. Evde yapay çiçek buketi yapımı işinden aylık yaklaşık olarak 1500 Türk lirası ücret alabilirsiniz. Evde yapay çiçek buketi işi veren firmalara ulaşmak için oturduğunuz yerlere yakın çiçekçilere başvuruda bulunabilir veya internetten bu iş için yazılan ilanlara göz atabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst