Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Farklı Bir Tasarım İstemek

ruzgar 

Yönetim
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
13 Ocak 2020
Mesajlar
168
Tepki puanı
5
Golden Thread
4
Puanları
18
Farklı Bir Tasarım İstemek


Öncelikle eviniz küçük ise kullanacağınız eşyalar büyük olmamalı. Çünkü eşyalarınız iri ve kabaca olursa evi iyice boğar. Evinizin kullanışlı olması evi daha rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar. Herkes gibi sizde evinize farklı bir hava katmak istiyorsunuz. Bunun için salonunuzda fazla büyük olmayan bir duvara duvar kâğıdı kullanabilirsiniz. Televizyonunuzu Farklı bir tasarımda görmek istiyorsanız, salonunuzun uygun bir köşesine televizyonu duvara monte edebilirsiniz.

Televizyonu sabitlediğiniz yerin arkasına farklı bir desende, salonunuzda fazla kullanılmayan bir renkte ya da salonunuz açık renklerle kaplı ise koyu renk bir duvar kâğıdı seçerek monte ettiğiniz duvara uygulayabilirsiniz. Bu evinize bir hava katar ve siz bu havanın farkına varırsınız.

Yatak odanızın küçük olması hiç önemli değil. Odanızı hiç zorlanmadan kolay bir şekilde büyütebilirsiniz. Odanızda bulunan komodininizin aynası varsa onu çıkarın. Eğer elinizde bulunmuyorsa komodinden daha uzun bir ayna seçin. Aynanız herkesçe bilinen bir ayna değil, dikkat çekecek bir ayna olsun. Farklı kombinasyonlar deneyerek odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Bu sene birçok farklı desenli aynalar moda olmuş durumda. İstanbul yazılı aynalar, ufaktan başlayıp büyüyen bulutlu aynalar aklınıza ne gelirse. Bu aynalar hem odanın havasını da değiştiriyor.

Evde yapılacak dekorasyon fikirleri öyle çok araştırılması gereken ya da çok pahalıya patlayacak bir şey değil. Kendi tasarımınızı en cüzi fiyatlarla sizde yapabilirsiniz. Evinize alacağınız bir vazo çiçek ya da çok beğendiğiniz bir çerçeveyi uygun bir şekilde kullanırsanız eğer evinizin havasını bile değiştirebilirsiniz.

Çocuğunuz odasında farklı şeyler görmek isteyebilir. Herhangi bir ağaçtan kopardığınız dallarla ona çok hoş bir mumluk yapabilirsiniz. Elips bir kap alıp sokaktan topladığınız ufak ağaç dallarını bir yapıştırıcı sayesinde kaba yapıştırıp ona şekil verebiliriz. Zaten ona şekil verdikçe onun hoş bir görüntüyü almaya başladığının farkında oluruz. İçine yerleştireceğimiz bir mum ile ona hoş bir hava veririz.

Balkonunuza renk vermek isteyebiliriz. Evimizde boşta duran bir sürü kavanozunuz vardır. Bu kavanozlarla balkonumuzu farklı bir renk katarız. Kullanmadığımız kavanozların içine bitki toprağı ve renk renk çiçekler dikersek balkonun havası değişebilir ve sizin de hoşunuza gidebilir.

Kendi odamızda deniz havası isteyen, sahilde yürüyormuş gibi bir hava vermek isteyebiliriz. Bunun için ise gemi motifli aksesuarlar, aynalar ya da çerçeveler kullanabiliriz. Hiç olmadı ufaklı irili taşlar kullanıp odamıza hafif bir deniz esintisi yaşatabiliriz.

Kısacası evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız ya da farklı bir tasarım yapmak istiyorsanız o kadar düşünmenize gerek yok. Hiç zor durumda kalmadan evinizin havasını ve tasarımını değiştirebilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst