Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Final Yapan En İyi Efsane Diziler

En İyi Dizi Hangisiydi?

 • BEHZAT Ç.

  Oy: 0 0.0%
 • ÇOCUKLAR DUYMASIN

  Oy: 0 0.0%
 • YEDİ NUMARA

  Oy: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  2
Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Şu an ekranlarda kaliteli bir dizi görme oranı ne yazık ki çok düşük. Son zamanlarda çıkan birkaç dizi bana bir umut vermeyi başarsa da efsane olan bazı diziler unutulamaz olarak akıllarda yer almaya devam ediyor. Hatırladığımız bazı dizileri kısaca özetleyerek sizlerin anketine sundum. Mutlaka cevaplandırın ve size göre de en iyi olan diziyi paylaşmayı unutmayın.

Benim vazgeçilmez efsanem Leyla ile Mecnun dizisi olmakta. TRT ekranlarında yayınlanan bu yapım absürt komedi kategorisinde 100 bölümden fazla yayınlandı. 3 sezonun ardından ansızın yaşanan ülke gündemine bağlı olarak dizinin final yapmasına karar verildi. Detaya girmiyoruz ancak olmaması gereken bir durumdu. Gerçek kalitede gerçek bir izleyici kitlesiyle çok farklı tatlar yaşatarak yayına devam eden bir yapımın siyasi bir olay nedeniyle final yapması hoş olmamıştı. Benim gibi hayranları sezonları tekrar tekrar izliyor olması gerek artık. Hala kaç sene geçse de bir umut beklediğimiz yapım bence efsanelerde bir numara.

Behzat Ç. benim uzun süre tarzım değil diye uzak durduğum final yaptıktan çok zaman sonra bir iki bölüm izleyim diye baktığım ve sezon gördüğüm bir yapım. Komedi, polisiye, aşk, cinayet gibi farklı kategorilerde yer alan yapım da mutlak izlenmesi gerekenler arasında bence 2 numara.

Kurtlar Vadisi ısınamadığım bir yapım ama 10 sezondan fazla ekranda gelen milyonlara hitap etmiş bir dizi olarak bu listede mutlak yer alacaktır. Sonuçta Kurtlar Vadisi izleyicilerinin çoğu belki benim bir numara gördüğüm Leyla ile Mecnun hakkında saçma dizi yorum yapmaktadır. Dizi kişinin tarzına göre farklı yorumlanabilir.

Son olarak da “Yedi Numara” diyorum ve artık anketi size bırakıyorum. Yedi Numara gibi çok eski ama unutulmaz dediğiniz dizileri de bizimle paylaşmayı unutmayın. Yedi Numara komedi olarak uzun zaman ekranlarda kalmış diziler arasında. Eşimle hala açıp izlediğimiz unutulmaz diziler arasında yer alıyor.
 

ruzgar 

Yönetim
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
13 Ocak 2020
Mesajlar
168
Tepki puanı
5
Golden Thread
4
Puanları
18
Leyla ile mecnunu hala izliyorum. Evet çok saçma, bi işler gücler değil çoğu zaman sıkıyo ama çok güzel :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst