Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Fırsat Siteleri

ruzgar 

Yönetim
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
13 Ocak 2020
Mesajlar
168
Tepki puanı
5
Golden Thread
4
Puanları
18
Fırsat Siteleri

Ürün ve hizmetleri çok özel indirim ve fırsatlar ile alabilmek artık mümkün olmaktadır. Günümüzde, bu doğrultuda faaliyet gösteren fırsat siteleri aracılığıyla, firmaların sunduğu ürün ve hizmetler, normal fiyatlarının çok altında bir fiyatla tüketicilere sunulmaktadır. Üstelik bu sitelerde sunulan ürünler, evden çıkmadan, online olarak satın alınabilmekte ve belirtilen süreler dâhilinde, günler hatta aylar sonrasında bile kullanılabilmektedir.

Fırsat sitelerinde, farklı kategoriler altında, pek çok ürün ve hizmetlerin satışı yapılmaktadır. Tatil için otel seçeneklerinden, kahvaltı ve yemek organizasyonlarına, tiyatro ve sinema biletlerinden, güzellik salonu uygulamalarına dair indirimlerden, ürün indirimlerine, araç kiralama hizmetlerinden, belli markalar için düzenlenen indirim kuponlarına kadar pek çok kategoriye yönelik çeşitli fırsatlara çok düşük fiyatlara sahip olmak mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, dil eğitimleri, kişisel ve profesyonel sertifika programları gibi ürünler de, fırsat siteleri aracılığıyla çok cazip fiyatlara satın alınabilmektedir. Bu fırsatlar, belirli gün ve saat dilimleri arasında düzenlenmekte ve sürekli olarak yenilenmektedir.

Fırsat sitelerinde yer alan ara yüz ile istenilen şehir filtrelenerek, sadece o şehrin fırsatları da görüntülenebilmektedir. Bu sayede, kullanıcılar, yaşadıkları şehre ait fırsatlara, süresi dolmadan ulaşabilmektedir. Ödeme açısından ise havale, EFT, kredi kartı gibi, farklı ödeme seçenekleri ile ödeme imkânı sunan fırsat sitelerinin birçoğunda da, güvenli ödeme platformları yer almaktadır. Ödemeler dâhilinde, indirimler ve online ürünlere referans kodları ile online olarak ulaşılabilmektedir.

Fırsat sitelerine ücretsiz olarak üye olunabilmekte ve farklı türden fırsatlara kolayca ulaşılabilmektedir. Mail abonelikleri yoluyla, fırsat bilgileri, kullanıcıların mail adreslerine de yönlendirilmektedir. Bazı sitelerde, arkadaş daveti ile puan kazanma gibi bir uygulamada bulunmakta olup, davet sayısına göre indirimler kazanılabilmektedir.

Fırsat sitelerinin en büyük avantajı, normal fiyatları kapsamında lüks olarak nitelendirilebilecek ürün ve hizmetlere, çok uygun fiyatlarla ulaşmayı sağlaması ve farklı kesim ve gelir seviyesinden kişilerin rahatça ulaşmalarına imkân vermesidir. Bunun yanı sıra, ev konforunda alışveriş yapma özgürlüğü sunan fırsat siteleriyle, kişiler tatil, yeme-içme, organizasyonlar gibi birçok alanda farklı deneyimler elde etme ve hayatı daha renkli yaşama imkânı bulabilmektedirler.

İşte Bazı fırsat siteleri:

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!

1589818469577.png

Çok citti fırsatlar mevcut. Koronadan sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zamanında İstanbul ve Bursa Büyükşehirlerle Budo vs anlaşmaları vardı ve çok ciddi indirimleri vardı. Yakala.co dan bir çok defa yararlandım. Bazen servis sağlayacılar çok ucuza aldığınız için kötü davranailiyorlar. Asla umursamayın kendilerine parasını ödediğiniz bir hizmet satınaldığınızı söyleyin ve eğer işler kötü giderse fotoğraf ve video çekip şikayetlerinjzi burada dile getirin. Yakala.co gerçekten iyi bir firma.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
1589818431034.png

Bir çok kez kullandım. Referansları çok iyi. Yabancı ziyaretçilerime de kullandırdım. Memnun kaldırlar. Aynı şekilde yaşadığınız prolbemleri buradan yazabilirsiniz.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
1589818383097.png
Grupfoni de aslında iyiler arasında maa şu an nedense hizmet vermeyi duraklatmış durumda. Fakat takip etmeye devam edebilirsiniz. Bir çok fırsatları mevcut.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst