Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Gelinlik Modası ve Tercihlerin Sıra Dışılığı

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Doğduk büyüyoruz ve okul, iş derken her gencin hayali evlilikle burun buruna geliyoruz. Sevdiğimiz bir insansa hayatımızı birleştireceğimiz, o zaman tozpembe hayallerin içinde buluveriyoruz kendimizi. Gelecek, çocuklar ve mutluluk düşleriyle masallaştırıyoruz bu süreci. En çok da kadınlar etkileniyor bu süreçten. Neden mi? Belki de en büyük yük onlara düştüğünden.


Evlilik sürecinde heyecanlı bir yolculuğa başlarken akla gelen en önemli unsurlardan biri de gelinlik seçimi oluyor.


Her genç kızın hayalindeki gelinlik tarzı da farklı oluyor. Kimi kabarık modellerden, kimi daha sade modellerden hoşlanıyor. Kimi uzun kimisi de şaşırtıcı boyutta kısa modeller tercih ediyor. Eskiye nazaran çok daha modernleşmiş gelinlik tasarımları, tekdüzelikten kurtulmuş ve çok daha göz alıcı hale gelmiştir. Aslında şu moda bu moda diye bir kural da kalmamıştır günümüzde artık. Her tarzın apayrı güzelliği olmakla birlikte sınırları aşan koleksiyoncuların sundukları renklerde bile farklılıklar yaşanmıştır. Beyaz gelinlik rutinliğini elinin tersiyle iten modacılar alıcılarına sıra dışılığın ayrıcalıklarını da sunmayı başarmışlardır. Fazla uçuk renkler tercih edilmese de biraz krem rengi biraz sarıya kaçan tarzları alıştırmışlardır gözümüze.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst