Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Godaddy .COM Domain Alan Adı 29,99 ₺

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Godaddy tamamen Türkçe desteğiyle de artık sorunsuz bir firma olmaktadır. Zaten dünya genelinde en çok tercih edilen alan adı sitelerinden biri ancak Türkçe desteği sonradan verilmeye başladı ve gerçek müşteri memnuniyeti sağlamayı başarıyor.

Yeni kayıt olacak kişiler 29,99 ₺ gibi çok uygun bir fiyata .com domain alan adına sahip olabilir. Ben fırsatı kaçırmadan hemen bir domain aldım. Almayı düşündüğüm bir alan adım vardı zaten projeyi erkene almış olduk.

Türkçe desteği sorunsuz olma nedeniyle kolay bir şekilde satın alma gerçekleştirmeniz mümkün. Herhangi bir kupon kodu bulunmuyor. Direkt olarak ana siteye girerek satın alma sırasında indirimden yararlanmanız mümkün. Kampanya otomatik olarak size 2 yıl alım olacak şekilde yönlendirme yapıyor ama sinirlenmeyin sakin. Tek yıla düşürüp gene 29,99 olarak alım yapabilirsiniz. Tabi iki yıllık almanız aslında daha avantaj. Doların devamlı yükseldiğini görüyoruz. Şu an normal indirimsiz satışlarda .com alan adı 70 lira civarına denk geliyor. Godaddy isterseniz bir yıl olarak 29,99 olarak almanıza ya da 2 yıl 95 lira civarında bir ücret çıkarıyordu sanırım. Yani her türlü kar ediyorsunuz. Bu gidişle yakın zamanda bir alan adı alma fiyatı 100 lirayı çok rahat geçecek gibi.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst