Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Google Adsense Domain Ban Açtırma İşlemi

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Birçok webmaster Google adsense ile para kazanmaya çalışmaktadır. Bu işi yıllardır yapan olduğu gibi yeni başlamış olanlar da vardır. Bazı arkadaşlarımız ise ellerinde bulunan sitelerin çokluğundan olsa gerek siteleriyle ilgilenemiyor ya da bilmeden de olsa kural ihlali yapıyor olabilir.


Şimdi size Google adsense’den banlanan domaininizin banının nasıl açıldığı hakkında çok kısa bir bilgi vereceğim.


Öncelikle aşağıda açtığım konuyu dikkatlice okuyarak Google adsense politikaları hakkında bilgi alın ve Google adsense’den hangi kural ihlali yüzünden banlandığınızı tespit edin.


Zaten size gelen mailde de bunu belirtmişlerdir. Ardından sorunu tespit edip düzelttikten sonra aşağıdaki verdiğim adresten Google adsense ile iletişime geçin.


Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!Yalnız durumu anlatırken düzgün bir dil kullanmaya özen gösterin. Bir de Google adsense hesabınızın pub kodunu ve domaininizin banlandığına dair atılan maildeki sorun kimlik numarasını belirtilen boşluğa yazmayı unutmayın. Eğer hatalı doldurursanız 1-2 saat içerisinde hata maili size dönecektir. Pub kodunu ise Google adsense hesabınızın sağ üst köşesinde ya da reklam kodlarında bulabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst