Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Google Çeviri basit kullanımda en iyi seçenek

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
2006 yılından beri destek ve Google Çeviri hatalara rağmen vazgeçilmez bir translate olmakta. İşin gerçeği uzun metinlerde çok kullanmadım ama internet üzerinde anlık olarak kısa çevirileri yapacağım zaman Google direkt translate yazıyorum ve Google tarafından sağlanan çeviri özelliğini kullanmaktayım. Belki de artık kolayımıza geldiği içindir bilinmez ancak farklı bir çeviri sitesi arayışı girmeme gerek olmuyor.

Tabi bu işi basit kullanımı… Profesyonel olarak gerçekten detaylı bir kullanım için Google Çeviri ne kadar yeterli birlikte inceleyelim.

Sistem de 103 farklı dil bulunmakta ve bu 103 dil arasında çeviri tamamen ücretsiz olarak kullanımda. Farklı birçok işletim sistemindeki uygulamalarla ya da direkt web site üzerinden kullanım gerçekleştirmeniz mümkün. Bir site adresini direkt yazarak sitenin tümüne çeviri uygulamanız mümkün olurken mobil uygulama üzerinden görsel yüklemesi yaparak bunun içinde çeviri hizmetinden yararlanmanız mümkün. Bunun gibi daha birçok hizmet Google çeviride fazlasıyla iş gören uygulamalar olmakta.

Çevri kalitesinin ne derece kullanıcıyı mutlu ettiği biraz tartışılabilir durum. Ancak benim gibi kişisel kullanım gerçekleştirenlerin işini fazlasıyla görmeyi başarıyor diyebiliriz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst