Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Google Pixel 5 Ters Kablosuz Şarj Özelliğiyle Gelecek

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Android işletim sistemi haricinde kullanımı tercih etmeyen biriyseniz en stabil kullanım için Google devi tarafından üretilen cihazları tercih etmenizi tavsiye ederim. Geçmişe gidecek olursak Nexus serisini hatırlatalım. Nexus 4 alma şansı yakalamıştım ve dönemin en hızlı cihazlarından biriydi diyebilirim. Ek özellikleri olarak geri de kalsa da sade ve stabil olmasıyla lider olmayı başarıyordu.

Bu kapsam da Google Pixel 5’inde kullanıcıya aynı oranda keyif vereceğini düşünmekteyim. Android 11 işletim sistemiyle gelecek olan telefonla alakalı son güncel bazı detaylara erişildi. Yayınlanan geliştirici kullanımında yer alan detayda ulaşılan bilgiyle yeni model de ters kablosuz şarj özelliği de yer alacak.

İşletim sistemi içerisinde yer alan Batarya Paylaşma menüsü bu kanıya varılmasına neden oldu. Sadece bu özellikle bu kanıya nasıl varıldı derseniz Android 11 direkt olarak sadece Google Pixel 5’lerde yüklü gelecek. Yani telefonla birlikte müşteriyle buluştuktan sonra yayınlanacak olan Android 11, var olan özellikleriyle Pixel 5’i temsil ediyor.

Batarya paylaşımı sayesinde akıllı saatler olmak üzere eardbuds ve daha birçok cihazı şart etmeniz mümkün olacak. Diğer Pixel modellerinde var olan kablosuz şarj özelliğine ek olarak yeni versiyonda gelecek olan batarya paylaşımı özelliğiyle farklı yeni aksesuarlarında ortaya çıkacağı kesin.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst