Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Google Sıralamasında Kaçınsın Sırada Olduğu Öğrenme

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Arama motorlarında sıranızı bulmak için birçok farklı sistemler mevcut. Ancak bunlarda günlük sınırlamanın yanı sıra bazen de doğru sonuç vermeme gibi sorunlar bulunuyor. Doğru sonuç verenlerde ne yazık ki günlük kullanım sınırı koymaktadır.

SEO çalışması yapıyorsanız ne durumda olduğunuzu öğrenmek için en doğru sonuca ulaşmak istersiniz. Direkt net bir sonuç için Chrome de gizli sekme açarak Google da arama yapıp tek tek sayfaları gezerek sıralamanızı kontrol edebilirsiniz. Ancak henüz ilk sayfaya gelmediyseniz ve yeriniz belirsiz bir yeriniz varsa bu yöntemle direkt sonuca erişmeniz fazla zamanınızı alacaktır.

Farklı sistemler yerine direkt kendi Google Sıra Bulucu hizmetimi yapmak için araştırma yaparken SEO Quake eklentisine denk geldi. Google Mağaza üzerinden edineceğiniz bu eklentiyle sadece sıra bulmaktan değil SEO için işinize yarayabilecek diğer birçok bilgiye de ulaşmanız mümkün. Ufak bir kurcalamayla çözeceğiniz bu SEO eklentisi mutlak yüklü olması gerekenler arasında yer alıyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst