Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Hyundai Yeni Elektrikli Arabası Prophecy Tanıttı

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Otomobil konusunda yakın zamanda tüm araçlar elektriğe dönmeye başlamakta. Hyundai de bu konuda geri kalmayarak Prophecy modeli hakkında açıklamalar gerçekleştirdi. Ancak tasarımıyla oldukça başarılı olan bu model kullanıcılardan tam not almayı başarır gibi.

Cenevre de yapılacak olan otomobil fuarında da görücüye çıkacak olan model ile alakalı özelliklerse heyecanlandırıyor. Tabi Dünya da var olan virüs alarmı nedeniyle fuar da erteleme gerçekleşir mi bilinmiyor.

a5ed36751a36b75b1c5a70c757092cbc767b61fe.jpeg

Tasarım olarak yarış araç görünümüne sahip olan araç zarifliği ve bir o kadar da ağırlığıyla dikkat çekiyor. Dış tasarımından çok içerisine geçecek olursa araç da direksiyon yok. Direksiyon olmayan araba? Bence yakın zamanda bu tür açıklamaları da çok görürüz. Araç joystick kol ile yönetiliyor. Geniş bir konfora sahip olan araç bilim kurgu filmlerinden çıkmış gibi duruyor. Fuar tanıtımını merakla bekliyorum çünkü temsili resimlerin doğruluğunu görmek istiyorum. Bu ufak bir iki özellik bile gerçekse eğer, artık yeni bir çağa geçiş zamanı gelmiş diyebiliriz.

İç kısmı oturum alanı ve birçok detayı ile oldukça genişken renk tonu iç dizayn da yeşilin tonlarından kullanılmış durumda. Tabi araç sadece dışardan şarj ile değil aynı zaman da kendi elektriğini kendi üretme olarak en uzun yol mesafeye ulaşmanızı sağlamaya çalışmakta. Bu ve bunun gibi araçları trafikte görmeye başladığımız zaman da dünya da ciddi değişimler artık başlamış olacaktır.
7f7a38013ec1dec95126b5e6cea905f8ab5529bc.jpeg
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst